bim tavuk fiyatları 2020

Bim Çikolata Fiyatları 2023

Bu yazımızda sizlerle bim çikolata fiyatları 2023 konusunda bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bim, geniş ürün skalasıyla Çikolata severler için de güzel bir alternatif ve alışveriş kaynağı diyebiliriz. Peki çikolata fiyatları 2023 senesinde nasıl? Fiyat listesi, güncel olarak yazımızda sizlerle olacaktır. Hemen yazımızın aşağısında listeye ulaşabilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi okumalar ve iyi alışverişler diliyoruz.

Bim Çikolata Fiyatları 2023 Güncel

bim çikolata fiyatları
bim çikolata fiyatları

BİM mağazaları en sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara uygun hazırlanmış lezzetli kırmızı ve beyaz etler ile et ürünleri, en taze ve sağlıklı sütlü mamuller, zengin ve yöresel peynir çeşitleri, en kaliteli bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor. Kuruyemiş ve atıştırmalık ürünler, en taze sebze ve meyveler, kolayca hazırlayarak sofranıza servis edebileceğiniz dondurulmuş ürünler, gıda dışı ürünler ve temizlik malzemeleri BİM’in zengin ürün yelpazesini tamamlıyor. Bütün bu ürünlerin ortak özellikleri yüksek kaliteli ve düşük fiyatlı olmaları. Ayrıca bunların birçoğunu, sadece BİM’de bulabileceğiniz, sadece BİM müşterileri için üretilen yüksek kaliteli özel markalar oluşturuyor. Keyifli, sağlıklı ve kazançlı bir alışveriş BİM’de sizi bekliyor!

BİM’de tuzlu krakerlerden cips ve kuruyemişlere, kurabiyelerden şekerlemelere eğlenceli atıştırmaların vazgeçilmezi olan her şeyi bulabilirsiniz.Siz müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi hedeflediğimizden kuruyemiş ve atıştırmalık grubunda, vazgeçilmez tercihiniz olan kuruyemiş ve cipslerin yanısıra çocuklarımızın ve içindeki çocuğu hala taşıyanların vazgeçilmezi bisküvi ve şekerlemeler zengin çeşitleriyle özel markalı ürünlerimiz olarak sizlere ulaşıyor. Birbirinden lezzetli çeşitlerimizi yüksek kalite, düşük fiyat güvencesiyle en değerli varlıklarımız olan olan ailenizin küçük bireylerine ulaştırıyoruz.Tatlı ve tuzlu bisküvi çeşitleri, çikolata ve gofretler, rengârenk şekerlemelerin yanı sıra, ani misafirler için pastane tazeliğinde tatlı ve tuzlu kurabiyeleri de uzağa gitmeden hemen yakınınızdaki BİM mağazamızdan sizlerin beğenisine sunuyoruz.Kalitemiz güvence altındadır.

Çikolata Fiyatları 2023 Liste

 • Buono Şeker İlavesiz Sütlü Çikolata (100 Gram): 5,50 TL
 • Buono %85 Kakaolu Bitter Çikolata (130 Gram): 5,50 TL
 • Buono Fındıklı Tablet Çikolata (80 Gram): 3,75 TL
 • Buono Sade Sütlü Çikolata (80 Gram): 3,25 TL
 • Buono Bitter Tablet Çikolata (80 Gram): 3,75 TL
 • Buono %20 Badem Bitter Çikolata (80 Gram): 5,25 TL
 • Buono Sütlü Mini Çikolata (33 Gram): 1,95 TL
 • Kinder Çikolata Bar (8 Tane): 10 TL
 • Top Stars Draje Çikolata ( Fındık Üzüm 60 Gram ): 3,25 TL
 • Top Stars Draje Çikolata (Antep Fıstıklı 60 Gram): 4,95 TL
 • Bu yazımız da ilgini çekebilir tıkla: Bim Cips Fiyatları 2023

Listemiz bu şekildeydi arkadaşlar. Güncel ve anlık olarak gelen bir zam ile fiyatlar az az oynayabilir, bunun için şimdiden kusura bakmayın. Mümkün olduğunca hızlı şekilde fiyatları zamlarla birlikte güncellemeye çalışacağız. Sağlıcakla kalın, yazımızı okuduğunuz için teşekkürler. Umarım, biraz da olsa işinize yaramıştır.

Bu yazımızda bim buono çikolaya fiyatı 2023, damla, hobby, nuts, hazine, bademli, çikolata sosu fiyatı 2023 gibi konulardan bahsettik arkadaşlar.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Bim Çiğköfte Dürüm Fiyatı 2023

One comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir