pubg lite hile 2020

PUBG Lite Hile 2023 Aimbot Wallhack Hack Güncel

Selam BlogAmca takipçileri. Sizlere bu konumuzda güncel pubg lite hile 2023 sunuyoruz. İçerisinde aimbot wallhack gibi özellikler de olan pubg lite hilesi sizlerle. Videolu anlatım ve indirme linki aşağıdadır.

PUBG Lite Hile 2023 Anlatım

PlayerUnknown’s Battlegrounds ya da öğrenilen ismiyle PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın en fazla 100 oyuncu rotası tanımlanmış bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan sıçrarlar ve paraşütleriyle adanın rastgele bir konumuna inerler. Oyuncuların esas emeli muhtelif yerlerden buldukları muhtelif silahlarla öteki oyuncuları öldürüp can vermeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Evet gördüğünüz gibi, kanıtlı bir şekilde videolu anlatımda pubg lite hile nasıl yapacağınız anlatılıyor. İndirme linki ise aşağıda.

Pubg Lite Aimbot Wallhack Hilesi 2023

Bu oyun, ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken ulaşım ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından takribî 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana versiyonu Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken ulaşımdan çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının çoğalmasıyla beraber PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve iOs’da yayınlanmıştır. PUBG, 100’e yakın oyuncunun büyük ölçekli bir haritada birbirlerini öldürerek yaşamda kalmaya çalıştıkları bir vefat maçı oyunudur. Oyuncular oyuna tek başına, 2 ya da 4 şahsiyet ekipler hâlinde veya 4 şahsiyet ekiplere karşı tek başına girebilir. Tek başına grup hâlinde girmeyi seçim eden oyuncular gelişigüzel değişik oyuncularla ekip olarak eşleştirilir. Her gidişatta oyuncular oyunu kazanmak için can vermeden en sona kalan oyuncu ya da ekip olmaya çalışırlar.

Hilede bir çok özellik mevcuttur.

Pubg Lite Hile 2023 İNDİR: BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ.

One comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir