whatsapp plus apk 2020

Whatsapp Plus Apk Son Sürüm İndir 2023

Bu yazımızda whatsapp plus apk 2023 son sürüm özellikleri türkçe indirme konusuyla sizlerleyiz. Son sürüm wp plus apk indirme linki aşağıda olacaktır. Konumuzu okumaya devam edebilirsiniz. En güncel, en yeni whatsapp apk burada. Özellikleri nelerdir? Boyutu ne kadardır? Kullanımı ne kadardır? Gibi her türlü detay yazımızda sizlerle.

Whatsapp Plus Apk 2023 Son Sürüm

whatsapp plus apk 2023 indir

Bu apknın size sunduğu belli başlı ayrıcalıklı özellikler vardır. Kullanım olarak size daha geniş bir alan sağlar. Kameradan tutun galeriye, yere, ses özelliklerine kadar orijinal whatsapp’dan daha kaliteli bir kullanımı mevcuttur. Bu apk sayesinde, profilinize bakanları görme dahil bir çok özelliğe ulaşabilirsiniz. Özellikleri hakkında daha fazla detay, yazımızda sizlerle olacak.

Wp Plus Apk Son Sürüm Nasıl İndiririm?

Aşağıda, size vereceğimiz indirme linkinden tamamen güvenli bir şekilde son sürüm whatsapp plus apk indirmesini yapabilirsiniz arkadaşlar. En güncel ve çalışan, son güncelleme sürüm karşınızda olacaktır. Sitemizde daima en güncel sürüm konuları paylaşmaya gayret gösteriyoruz.

Whatsapp Plus Apk Boyutu Nedir?

Dosya boyutu 48.5mb(değişiklik gösterebilir) olmakla birlikte indirme işlemi oldukça kolaydır! Gönül rahatlığı ile verdiğimiz linkten dosyayı indirip, hemen ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Oldukça kolay şekilde yapabileceğiniz bir kurulumu ve kullanımı vardır.

Whatsapp Plus Apk 2023 Özellikleri

Arkadaşlar, öncelikle hali hazırda kurulu olan whatsapp uygulamanızı kaldırıyoruz, daha sonra apk dosyamızı indiriyoruz. Bu şekilde sağlıklı bir şekilde whatsapp plus apk 2023 kurulumumuzu yapmış olacağız. Dosyamızın, çok güzel özellikleri ve ayrıcalıkları mevcut. Hemen sizler için, aşağıda şöyle bir sıralamaya çalışalım.

  • Çevrimdışı Mod Özelliği: Bu özellik sayesinde, aktif olmanıza rağmen kendinizi çevrimdışı gösterebilirsiniz.
  • Özel Gizlilik Özelliği: Bu özellik sayesinde ise, yazıyor gibi, mavi tik gibi şeyleri gizleyebilmektesiniz.
  • Profilinize Bakan Kişileri Görebilme Özelliği: En çok istenen ve aranan özelliklerden biri ise, profilime bakanları görme özelliğiydi. Bu özellik sayesinde de profilinize bakan kişileri görebileceksiniz.
  • Bunlara ek olarak bahsetmediğimiz ayrıca çok daha farklı temalar, kayıt özellikleri gibi gibi çok daha fazla özellikler de mevcuttur.
  • İndirme linki, güncel olarak hemen aşağıdadır.

WP PLUS İndirme Linki: Buraya Tıklayınız

One comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir