bim tavuk fiyatları 2020

Bim Çiğköfte Dürüm Fiyatı 2021

Bu yazımızda sizlere bim çiğköfte fiyatı 2021, bim çiğköfte dürüm fiyatı 2021 hakkında bilgi veriyoruz. Son dönemde popülerliği giderek artan ve artmakta olan çiğ köfte özellikle 2015-2018 yıllarında aşırı popülerdi. Öğrenciler için adeta bir kurtarıcı niteliğindeydi diyebiliriz. Hem doyurucu olmasıyla, hem ulaşılabilir olmasıyla, hem fiyatlarının nazaran uygun olmasıyla; lise ve üniversite öğrencileri tarafından sıklıkla tercih edilen bir ürün olmayı başardı.

Bim Çiğköfte Fiyatları 2021

bim çiğköfte fiyatı 2020
bim çiğköfte fiyatı 2021

Arkadaşlar bim çiğ köfte fiyatları her üründe olduğu gibi ürün gramajına göre belirlenmektedir. Gelelim bim çiğköfte fiyatları konusuna tekrar. Buzdolaplarının vazgeçilmezi, hazır ve pratik yemekler hazırlayabileceğiniz BİM dondurulmuş gıda grubunda, ailenizin tüm bireylerini memnun edecek, pizza, patates, milföy, sigara böreği, kayseri mantısı ve hamburger köfte gibi çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Günlük yaşantınızı kolaylaştıran hazır yiyecek alternatiflerimizin yanı sıra her yaşın vazgeçilmezi dondurma çeşitlerimizle de mağazalarımız sizler için sıcak yaz günlerinin uğrak mekânı oluyor.

Çiğköfte Fiyatları 2021

Çeşitli kampanyalarla çiğköfte ve benzer ürünleri daha da ucuza almak mümkün. Örneğin 2 Haziran’da paket çiğköfte kilosu 7.95’TL idi. Bu gibi fırsatları da takip ederek toplu güzel ürünler satın alabilirsiniz. Çiğköftenin, özellikle gençler arasında yaygınlığı hala daha devam ediyor. Ayrıca cips fiyatlarını merak ediyorsanız şuraya tıklayarak: Bim Cips Fiyatları konusundan okuyabilirsiniz. Çikolata fiyatları için ise hemen şuraya tıklayarak: Bim Çikolata Fiyatları yazımızdan hemen okuyabilirsiniz.

bim çiğköfte fiyat

Bu yazıda ise bim çiğköfte fiyatı 2021 konusundan bahsettik. Bim dürüm çiğköfte fiyatı 2021 ne kadar ? Bim çiğ köfte fiyatı 2021 konularına değinmiş olduk.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir