bim tavuk fiyatları 2020

Bim Çiğköfte Dürüm Fiyatı 2023

Bu yazımızda sizlere bim çiğköfte fiyatı 2023, bim çiğköfte dürüm fiyatı 2023 hakkında bilgi veriyoruz. Son dönemde popülerliği giderek artan ve artmakta olan çiğ köfte özellikle 2015-2018 yıllarında aşırı popülerdi. Öğrenciler için adeta bir kurtarıcı niteliğindeydi diyebiliriz. Hem doyurucu olmasıyla, hem ulaşılabilir olmasıyla, hem fiyatlarının nazaran uygun olmasıyla; lise ve üniversite öğrencileri tarafından sıklıkla tercih edilen bir ürün olmayı başardı.

Bim Çiğköfte Fiyatları 2023

bim çiğköfte fiyatı 2020
bim çiğköfte fiyatı 2023

Arkadaşlar bim çiğ köfte fiyatları her üründe olduğu gibi ürün gramajına göre belirlenmektedir. Gelelim bim çiğköfte fiyatları konusuna tekrar. Buzdolaplarının vazgeçilmezi, hazır ve pratik yemekler hazırlayabileceğiniz BİM dondurulmuş gıda grubunda, ailenizin tüm bireylerini memnun edecek, pizza, patates, milföy, sigara böreği, kayseri mantısı ve hamburger köfte gibi çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Günlük yaşantınızı kolaylaştıran hazır yiyecek alternatiflerimizin yanı sıra her yaşın vazgeçilmezi dondurma çeşitlerimizle de mağazalarımız sizler için sıcak yaz günlerinin uğrak mekânı oluyor.

https://youtu.be/OzwR4TqPrqM

Çiğköfte Fiyatları 2023

Çeşitli kampanyalarla çiğköfte ve benzer ürünleri daha da ucuza almak mümkün. Örneğin 2 Haziran’da paket çiğköfte kilosu 7.95’TL idi. Hazır dürüm çiğköfte fiyatı ise 3.75 TL. Bu gibi fırsatları da takip ederek toplu güzel ürünler satın alabilirsiniz. Çiğköftenin, özellikle gençler arasında yaygınlığı hala daha devam ediyor. Ayrıca cips fiyatlarını merak ediyorsanız şuraya tıklayarak: Bim Cips Fiyatları konusundan okuyabilirsiniz. Çikolata fiyatları için ise hemen şuraya tıklayarak: Bim Çikolata Fiyatları yazımızdan hemen okuyabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=JE7q0TUeqqc
bim çiğköfte inceleme
bim çiğköfte fiyat

Bu yazıda ise bim çiğköfte fiyatı 2023 konusundan bahsettik. Bim dürüm çiğköfte fiyatı 2023 ne kadar? Sorularının cevaplarını verdik.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir