bim tavuk fiyatları 2020

Bim Cips Fiyatları 2022 (Güncel)

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda bim cips fiyatları 2022 konusundan bahsedeceğiz. Bim patito cips fiyatı 2022, bim party cips fiyatları 2022 gibi konulara değineceğiz. Bim raflarında yer alan, çoğu cips ürününün fiyatına yazımızda yer vermeye çalışıyor olacağız. Bim, sunduğu ürün çeşitliliği sayesinde cips kategorisinde de geniş bir müşteri kitlesine sahip. Daha fazla detay için, yazımızı okumaya devam ediniz.

Bim Cips Fiyatları 2022

bim cips fiyatları 2022

Evet, bim cips fiyatları ürün markasına ve gramajına göre belirlenmektedir arkadaşlar. zaman zaman da haliyle zamlanmaktadır. Patito gibi Bim raflarında gördüğümüz ürünler Bim adına özel olarak üretilmektedir. Yüksek kalite, düşük fiyat stratejisini benimsediklerini söyleyebiliriz. Bim için üretilen cipslerin çok çeşitli versiyonları da raflarda yerini almaktadır. Bu açıdan da müşterilere oldukça geniş bir ürün skalası sunduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle şu günlerde cips eşliğinde bir dizi, film izlemek gibisi yoktur.

Bim Cips Fiyatları 2022 (Güncel)

 • Bim Patito ketçaplı patates cipsi fiyatı 150 gr: 3.45 TL
 • Bim Patito sade patates cipsi fiyatı 200 gr: 4.50 TL
 • Bim Patito tırtıklı sade ve acı cips fiyatı 4,50 TL
 • Patito kaşık cips çeşitleri 4,25 TL
 • Bim Party mısır cipsi fiyatı 130 gr: 3.50 TL
 • Bim Party acılı mısır cipsi fiyatı 300 gr: 5.35 TL
 • Bim Lays cips fiyatı : 5,90 TL
 • Bim Party mix barbekülü tırtıklı cips fiyatı 130 gr: 2.95 TL
 • Bim Pringles Orijinal cips fiyatı 130 Gr: 12,90 TL
 • Bim Ruffles sade patates cipsi fiyatı 107 gr: 5,90 TL
 • Bim Cipso ketçaplı patates cipsi fiyatı 7,5 TL
 • Bim Chips patates cipsi fiyatı 6,45 TL
 • Bim Popcorn mısır cipsi fiyatı 2,83 TL
 • Bim Doritos mısır cipsi fiyatı 5,90 TL
bim cips
bim cips

Bim Cips Çeşitleri 2022

Bim’de oldukça geniş bir cips çeşitleri yelpazesi bulunuyor desek yanlış olmaz. Bim’in kendi ürünlerinin, cipslerinin yanı sıra ayrıca Doritos gibi cips çeşitlerini de Bim’de bulmanız ve ulaşmanız mümkün. Bu gibi olanakları sağladığından dolayı, geniş ürün seçenekleriyle bim tüketiciler tarafından en çok tercih edilen zincir marketlerden biri haline geliyor.

İnsanlar, son zamanlarda evde geçirdikleri vakit gibi etkenler arttığından daha çok abur cubur ürünlerine yöneldiler. Kabaca fiyat listesi bu şekildeydi. Ancak, fiyatların anlık zamlara göre biraz biraz oynayabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmanızı her zaman tavsiye ederiz.

Bim Cips İncelemesi

Bim Cips çeşitleri içerisinden patito cips incelemesi yazımızın devamında sizlerledir. Dünya Sağlık Örgütü standartlarına göre şeker miktarı sınır değerlerin altında olup, ürün şeker içeriği açısından oldukça olumludur.
(*) Yetişkin tüketimi için önerilen günlük şeker miktarı (maksimum) 80-90 gr’dır. 10-18 yaş arası çocuklar için bu miktar 30 gr.

Toplam yağ değeri 29,7 gr’dır (100 gr ürün için). Bu miktar günlük tüketimin tavsiye edilen toplam yağ miktarının %45,7’si kadardır ve tavsiye edilen limitlerin üzerindedir ve bol miktarda bulunur. (*) Bir yetişkin için günlük önerilen toplam yağ miktarı (maksimum) 65 gr’dır.

Doymuş yağların değeri 14.6 g’dır (100 g ürün başına). Bu miktar, önerilen günlük toplam yağ alımının %73’ü kadardır, önerilen sınırların üzerindedir ve aşırıdır.
(*) Yetişkinler için önerilen günlük doymuş yağ alımı (maksimum) 20 gr, 12-15 yaş arası çocuklar için bu miktar yaklaşık 13 gr.

Bim Cips Çeşitleri Hakkında Sorular

Bim Cips Alınır mı?

Gerek fiyat skalası olarak, gerek ürün çeşitliliği olarak Bim kesinlikle cips ve benzeri ürünleri tercih edebileceğiniz bir zincir markettir. Bu sorunun cevabını evet olarak verebiliriz.

Bim’de Hangi Cipsler Var?

Yazımızın öncesinde de bahsettiğimiz üzere, Bim’in ürün yelpazesi oldukça geniş. Cips çeşitleri için de durum değişmiyor. Party, Patito, Lays ve çeşitleri cips ürünlerini bulabilirsiniz.

Bim Ketçaplı Cips Kaç Kalori?

Bim patito ketçaplı cips 100 gram olan ürün için 509 kaloridir. Her ürünün gramajına ve çeşidine göre kalori sayısı değişmektedir.

İlginizi çekebilir: Bim Tavuk Fiyatları 2022

4 comments

 1. Küfür eden velet sen misin? Geri zekalı mısın evladım? İnsan gibi söyle işlemleri halledelim küfür edip düşman kazanmaya çalışıyorsun. Aklını kullan zararlı çıkma.

  1. Ne küfrü ne diyorsun? Sen kimsin? ne veledi? senin kim olduğunu bile bilmiyorum ne işleminden bahsediyorsun? senin kim olduğunu bilmiyorum ancak ettiğin hakaretleri ve tehditi logladım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.