bim tavuk fiyatları 2020

Bim Cips Fiyatları 2023 (Güncel)

Bim cips fiyatları 2023 Ağustos konumuzdan herkese merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda detaylıca Bim cipslerinden bahsedeceğiz. Bim patito cips fiyatı 2023, bim party cips fiyatları 2023 gibi konulara değineceğiz. Bim raflarında yer alan, çoğu cips ürününün fiyatına yazımızda yer vermeye çalışıyor olacağız. Bim, sunduğu ürün çeşitliliği sayesinde cips kategorisinde de geniş bir müşteri kitlesine sahip. Daha fazla detay için, yazımızı okumaya devam ediniz.

Bim Cips Fiyatları

bim cips fiyatları 2022

Evet, bim cips fiyatları 2023 ürün markasına ve gramajına göre belirlenmektedir arkadaşlar. zaman zaman da haliyle zamlanmaktadır. Patito gibi Bim raflarında gördüğümüz ürünler Bim adına özel olarak üretilmektedir. Yüksek kalite, düşük fiyat stratejisini benimsediklerini söyleyebiliriz. Bim için üretilen cipslerin çok çeşitli versiyonları da raflarda yerini almaktadır. Bu açıdan da müşterilere oldukça geniş bir ürün skalası sunduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle şu günlerde cips eşliğinde bir dizi, film izlemek gibisi yoktur.

Bim Cips TürüCips Fiyatı
Pringles Patates Cipsi 130 G21,5TL
Doritos Mısır Cipsi Çeşitleri 113 G9,35TL
Ruffles Patates Cipsi 107 G12,5TL
Star Krak Krock Mısır Cipsi Çeşitleri 48 G4,5TL
Lays Cips 107 G12,25TL
Tombi Mısır Çerezi Fıstık/Peynir8,5TL
Patito Kaşık Cips Çeşitleri9,4TL
bim cips fiyatları tablo

Bim Cips Fiyatları 2023 (Güncel)

Yazımızın devamındaysa, Bim’in en çok tercih edilen cips çeşitlerinden olan party için bir tablo hazırladık. Güncel party fiyat listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Hemen tablomuza geçelim.

Bim Party Cips ÜrünleriFiyatı
Party Patates Cipsi (Tırtıklı 150G)8TL
Party Mısır Cipsi Çeşitleri (130G)7TL
Party Mısır Cipsi (Haşhaş Acı Biber 300G)12,5TL
Party Mısır Cipsi (Taco, Barbekü, Nacho 130G)8,5TL
bim party cips fiyatları tablo
bim cips
bim cips

Bim Cips Çeşitleri 2023

Bim’de oldukça geniş bir cips çeşitleri yelpazesi bulunuyor desek yanlış olmaz. Bim’in kendi ürünlerinin, cipslerinin yanı sıra ayrıca Doritos gibi cips çeşitlerini de Bim’de bulmanız ve ulaşmanız mümkün. Bim cips çeşitleri konusunda zengin olduğundan ve bu gibi olanakları sağladığından dolayı, geniş ürün seçenekleriyle bim tüketiciler tarafından en çok tercih edilen zincir marketlerden biri haline geliyor.

İnsanlar, son zamanlarda evde geçirdikleri vakit gibi etkenler arttığından daha çok abur cubur ürünlerine yöneldiler. Kabaca fiyat listesi bu şekildeydi. Ancak, fiyatların anlık zamlara göre biraz biraz oynayabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmanızı her zaman tavsiye ederiz.

Bim Cips İncelemesi

Bim Cips çeşitleri içerisinden patito cips incelemesi yazımızın devamında sizlerledir. Dünya Sağlık Örgütü standartlarına göre şeker miktarı sınır değerlerin altında olup, ürün şeker içeriği açısından oldukça olumludur.
(*) Yetişkin tüketimi için önerilen günlük şeker miktarı (maksimum) 80-90 gr’dır. 10-18 yaş arası çocuklar için bu miktar 30 gr.

Toplam yağ değeri 29,7 gr’dır (100 gr ürün için). Bu miktar günlük tüketimin tavsiye edilen toplam yağ miktarının %45,7’si kadardır ve tavsiye edilen limitlerin üzerindedir ve bol miktarda bulunur. (*) Bir yetişkin için günlük önerilen toplam yağ miktarı (maksimum) 65 gr’dır.

Doymuş yağların değeri 14.6 g’dır (100 g ürün başına). Bu miktar, önerilen günlük toplam yağ alımının %73’ü kadardır, önerilen sınırların üzerindedir ve aşırıdır.
(*) Yetişkinler için önerilen günlük doymuş yağ alımı (maksimum) 20 gr, 12-15 yaş arası çocuklar için bu miktar yaklaşık 13 gr.

Bim Cips Çeşitleri Hakkında Sorular

Bim cips alınır mı?

Gerek fiyat skalası olarak, gerek ürün çeşitliliği olarak Bim kesinlikle cips ve benzeri ürünleri tercih edebileceğiniz bir zincir markettir. Bu sorunun cevabını evet olarak verebiliriz.

Bim’de hangi cipsler var?

Yazımızın öncesinde de bahsettiğimiz üzere, Bim’in ürün yelpazesi oldukça geniş. Cips çeşitleri için de durum değişmiyor. Party, Patito, Lays ve çeşitleri cips ürünlerini bulabilirsiniz.

Bim ketçaplı cips kaç kalori?

Bim patito ketçaplı cips 100 gram olan ürün için 509 kaloridir. Her ürünün gramajına ve çeşidine göre kalori sayısı değişmektedir.

Yazımızda çok detaylı bir şekilde bim cips fiyatları konusuna ve çeşitlerine değindik. Benzer yazılar ve güncel fiyat listeleri için bizi takipte kalın!

2 comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir