valorant hile 2020

Valorant Hile ( Hack ) 2021

Valorant Hile içerikli konumuza hoşgeldiniz. Son zamanların yükselen yıldızı olan valorant için sizlere güncel bir hile konusu hazırlamak istedik. Valorant hack kullanımını ne kadar uygun görmesek de ihtiyaç duyan arkadaşlar için böyle bir konu oluşturduk. İndirme linki ve videolu anlatım aşağıda sizlerle olacak.

Çoğunuzun bildiği üzere, Valorant hile kodlarını artık “özel oyunlar”da aktif etmiş bulunuyor. Bu şekilde arkadaşlarınızla da hileli bir şekilde oynama şansına erişmiş oluyorsunuz. Hem de ban yeme riskiniz olmadan. Adım adım anlatıyoruz.

Valorant Hile Yazılı Anlatım

  • Oynaya tıklıyoruz, daha sonra özel oyunları seçiyoruz.
  • Ardından kapatıyoruz ve haritayı seçiyoruz.
  • Çıkan bir modu seçin.
  • Daha sonra gelen hile sekmesi üstüne tıklayarak açınız.
  • Karşınıza gelecek olan, infinite ammo(sınırsız mermi) ve daha bir çok hileyi aktif edebilirsiniz.
  • Keyfinize göre ayarları yaptıktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

Valorant Hile Videolu

valorant hile 2021 güncel

Evet videoda da kanıtlı şekilde gördüğünüz üzere valorant için hile programı güncel olarak çalışan şekilde vardır. Aimbot, trigger bot, no recoil gibi özellikleri olan bu hile, hack programları kullanıcılar tarafından valorant oyununda tercih edilmeye başlanmıştır.

Ayrıca bu konumuz da ilginizi çekebilir: Pubg Mobile Hile

Valorant hile programı günden güne güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Her yapılan güncellemede bir sorun fixlenmekte, hatalar giderilmekte ve kullanıcılara daha iyi bir hile deneyimi sağlayabilmek için bilimum özellikler geliştirilmektedir. Bu sebeplerden ötürü sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Güncel Valorant Hile Kullanımı ve Linki : BURAYA TIKLAYINIZ

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir