Bim Peynir Fiyatları 2023 (Krem, Labne, Süzme)

Bim raflarında en çok tercih edilen bir diğer ürün ise peynir. Bim peynir fiyatları 2023 ağustos ayında sizlerle, krem, labne, süzme, kaşar, çeçil, üçgen, tel gibi çok fazla çeşitlerle müşterilerin beğenisine sunulan Peynir çeşitleri oldukça fazla sayıda müşteri tarafından tercih ediliyor. Peynir fiyatları 2023 yılında da her geçen yıl olduğu gibi zamlı bir şekilde karşımıza çıkacak. Hadi, o listeye hep birlikte göz atalım.

Bim Peynir Fiyatları

bim kaşar beyaz peynir fiyatları 2022

Müşterilerin, insanların bir çoğu alışverişe gitmeden fiyat listesi ne durumdadır diye merak edebiliyorlar. Haliyle de Google üzerinden peynir fiyatları 2023‘de ne kadar oldu? Gibi aramalar, sorgular yapıyorlar. Özellikle, Bim gibi ulaşılması kolay ve pratik marketler günümüzde çok revaçta. Bu yüzden, bim peynir fiyatları sıkça aratılıyor.

Gerek uygun fiyat imkanları olsun, gerek ulaşımın kolay olması olsun, gerekse de her türlü her çeşit ürünün kolayca bulunabilmesi açısından olsun bu marketler insanların bu gibi nedenlerden dolayı fazlaca ilgilerini kazanmış durumdalar. Labne peyniri gibi helal sertifikasına uygun peynirler, özellikle sıklıkla tercih edilen peynirler olarak karşımıza çıkıyorlar. Güzel bir kahvaltı yapmak isteyen, güne lezzetle başlamak isteyen insanlar kahvaltıda peynir tercih ediyor.

Bim Peynir Çeşidi:Fiyatı:
Bim Binvezir Beyaz Peynir (Koyun Keçi Sütlü 350G)32TL
Peysan (Beyaz Peynir Tam Yağlı 300G)18TL
Binvezir (Ezine İnek Peyniri 400G)28TL
Aknaz (Beyaz Peynir 600G)36TL
Aknaz (Beyaz Peynir Yarım Yağlı 500G)20TL
Hellim Peynir (225G)16,5TL
Teksüt (Antep Örgü Peynir)21,3TL
Kerem Çubuk (Toptane Peyniri 250G)18.5TL
Üç Köşem (Eritme Peyniri Tam Yağlı 8*15G)7.3TL
Kerem (Taze Peynir 200G)10TL
Kerem (Labne 300G)12TL
Yemeli Mihaliç Peyniri 250 G1.5TL
Şavak Tulum Peyniri 500 G24TL
Aknaz Beyaz Peynir Tam Yağlı 1KG37TL
Aknaz Beyaz Peynir Tam Yağlı 750 G31TL
Dost Süzme Peynir 500 G25.5TL
Dost Süzme Peynir 1 KG60TL
Dost Süzme Peynir Tam yağlı 500 G29.5TL
bim peynir fiyat tablosu

Bim Kaşar Peyniri Fiyatları

Kaşar peyniri fiyatı, ürünlerin fiyatlarındaki artıştan etkilenir. Son haberlere göre fiyat artışı az da olsa ürünlerin fiyatı halen pahalı denilebilir. Bim mağazasındaki son peynir fiyatlarını sizin için sunduk. Bim kaşar peyniri fiyatları 2023 senesi için de oldukça merak edilmektedir. İnsanlar, kahvaltıda tost ve benzeri besinlerle öğün yapmayı oldukça severler.

Bim Kaşar Peyniri Çeşidi:Fiyatı:
Kaanbey (Taze Kaşar Tam Yağlı 700G)46,5TL
Aknaz (Dilimli Tost Peyniri 500G)50TL
Trakya (Eski Kaşar Peyniri 300G)30,5TL
Aknaz (Taze Kaşar 1KG)110TL
Peysan (Taze Kaşar 650G)43TL
Aknaz (Tost Peyniri 1KG)89TL

Peynir Fiyatları 2023 Güncel

Yazımızın bu kısmındaysa bir videolu anlatım sizlerle olacak. Güncel olarak Bim marketinde çekilmiş bir peynir fiyat videosunu hemen aşağıda sizler için paylaşıyoruz. İzleyerek videolu bir anlatım da gerçekleştirebilirsiniz.

Bim Hangi Peynir Güzel?

Bim’de en çok tercih edilen peynir markası Aknaz’dır. Eğer, arz talep dengesine göre bir sıralama yapacak olursak Aknaz’ın oldukça fazla tercih edildiğini ve güzel olduğunu söyleyebililiriz.

Aknaz Peynir Helal mi?

Sorunun cevabı, evet. Aknaz peynir helal tüketim için geçerli bir üründür.

bim peynir fiyatları
bim peynir fiyatları

Yazımız hazırlanırken mevcut olan, en güncel bim peynir fiyatları listesini sizlerle paylaşmaya çalıştık. Ayrıca Bim Süt Fiyatları konumuzu da okuyarak süt fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ya da yumurta fiyatlarını merak ediyorsanız Bim Yumurta Fiyatları yazımıza göz atabilirsiniz. Herkese iyi alışverişler ve yeni yıllar dileriz!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir