trendyol indirim hilesi, kodu 2021

Trendyol İndirim Hilesi – Kodu 2021

Bu konumuzda trendyol indirim hilesi nasıl yapılır bundan bahsediyoruz. Trendyol indirim kodu 2021 hilesi ne gibi şekillerde kullanılabilir, nasıl kendimize fırsatlar yaratabiliriz trendyol hakkında bu konuda bilgi vermeye çalışacağız.

Trendyol İndirim Hilesi Nedir? Ne İşe Yarar?

Sizler için trendyol üzerinden indirim hilesi yapabildiğini ve ücretsiz indirim kodu gibi şeyler dağıttıklarını iddia eden onlarca farklı web sitesi karıştırdık. Kendileri sözde çekilişler düzenleyerek sizlere bedava indirim kodu dağıttıklarını falan iddia ediyorlar ve size trendyol indirim için bu çekilişlere katılma şartı olarak şöyle böyle görevler sunuyorlar bunu yapmalısın şunu yapmalısın gibisinden.

Trendyol İndirim Kodu 2021 Gerçek mi?

Uzun lafın kısası direkt sadede gelecek olursak de ğil. Bu kadar net. Sizi sağa sola üye edin gibi görevlerle oyalayıp sizlere trendyol indirim kodu vereceklerini söylüyorlar. Örneğin bir indirim kuponu bilmem ne sitesine girdiniz size şuraya üye ol kodu al gibi görevler verdi ve siz gidip dedikleri siteye üye oldunuz ta daa o sizin üzerinizden para kazanmış oldu ve sizin elinizde trendyol falan filan kod mod yok. Hikaye bu kadar basit arkadaşlar, bu gibi sitelerle boşu boşuna vakit kaybetmemelisiniz.

Ha sonuç olarak tabii ki elinizde kod geçebilir ancak bu tür internetten araştırdığınız ve üzerinizden para kazanmaya çalışan sitelerden ya da kişilerden değil. Siz siz olun görev yapmak neyse şunu indirin bunu indirin trendyol kodu alın falan fişman diyen sitelere kesinlikle inanmayın ve dediklerini yapmayın. Zamanınızı geçtim her neyse boş vaktiniz vardır falan ama bu tip işlemlerle cihazınıza maalesef virüs benzeri zararlı yazılımlar da bulaşabilir. En iyisi tamamen legal yollardan ilerlemek hile mile hayır gelmez unutmayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.