PUBG mobile hile

PUBG Mobile Hile 2020 Haziran Güncel

Selam BlogAmca okuyucuları. Bu yazımızda sizlere pubg mobile hile 2020 konusunu sunuyoruz. Size güncel, çalışan aimbot wallhack dahil pubg hilesi vereceğiz. Güncel indirme linki ve detaylıca anlatım aşağıdadır.

PUBG Mobile Hile 2020 Haziran Anlatım

pubg mobile hile

Arkadaşlar öncelikle telefonunuzdan pubg’yi komple silin kaldırın. Sonra google play’den tekrar indirip kurun. Oyuna giriş yapın kafanıza göre bir haritada 3-5 dakika takılın oynayın ardından çıkış yapın. Ayrıca telefonunuz rootlu olmalı bunu da unutmayın bilmeyenler için söylüyorum.

Anlattığımız adımlar uzun gelebilir biraz ama kesin olarak sonuç alabilmeniz için adım adım anlatacağız.

Rootlu Telefonumuza Aşağıda Verdiğimiz Dosyaları Sırayla İndiriyoruz Hile İçin:

GameGuardian Hile İçin Gerekli BURAYA TIKLAYIP İNDİREBİLİRSİNİZ

Host Dosyası Hile İçin Gerekli BURAYA TIKLAYIP İNDİREBİLİRSİNİZ

Hile SCRİPTİ Hile İçin Gereklidir BURAYA TIKLAYIP İNDİREBİLİRSİNİZ

VPN Uygulaması Hile İçin Gereklidir BURAYA TIKLAYIP İNDİREBİLİRSİNİZ

Rootlu Telefonunuza, cihazınıza üstte verdiğim hile programlarını, dosyaları sırayla indirin arkadaşlar.

Kullanım – Detaylı Anlatım

 1. GameGuardian’ı kurun, indirilenler içerisinde bulabilirsiniz. Direkt indirme linkinden indirdiğiniz için kurulum izni isteyecektir izin verin.
 2. Host Dosyasını yukarda verdiğimiz linkten indirdiniz, indirilenlerinizde dursun o.
 3. Hile Scripti dosyasını da yukarda verdiğim linkten indirdiniz. O da indirilenlerinizde duruyor.
 4. VPN uygulamasını indirin yukarda onun da linkini verdik. Ve indirilenler kısmınızdan kurulumunu yapın. Direkt indirme linkinden indirdiğiniz için izin isteyecektir, izin verirsiniz.
 5. Bu işlemleri eksiksik olarak yaptıktan sonra indirdiğimiz VPN Host uygulamasını çalıştırıyoruz ve altta SELECT HOST FILE seçeneğine basıyoruz.
 6. Daha sonra yukardan indirdiğiniz Host dosyasını seçiyoruz. Ve vpnin ortasında ki açık-kapalı işareti yeşile dönecek. Yani çalışmaya başlayacak.
 7. Yukardan indirdiğimiz GameGuardian programını açıyoruz. Açtıktan sonra da Pubg Mobile oyunumuzu açıyoruz.
 8. Oyunumuz açıldıgında sol kısımda bulunan GameGuardian’a dönün ve PUBG’yi seçin. Sol kısımda > işaretine tıklayın ve yukarda indirttiğimiz Hile Script dosyasını seçin ardından çalıştır diyin.
 9. Sonra bir şey yapmadan oyuna giriş yapın. Paraşüt ile düştükten hemen sonra game guard simgesine dokunun. GameGuard açıldı şimdi fonksiyonlar kısmına giriş yapın. Fonksiyonlar içerisinde 1.si Sekmeme hilesi dir 1 ve 2 numaralı anteni seçip oyunumuza hileli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Evet arkadaşlar pubg mobile hile konusuna çok detaylı bir şekilde değindik. Hiç bir yerde bu kadar detaylı ve gerçek pubg mobile anlatımı olmadığı için kesin şekilde anlatmak istedik. BlogAmca.com iyi oyunlar diler. Yapamadığınız bir kısım olursa aşağıdan yorum kısmından yorum atabilirsiniz yardımcı olmaya çalışacağız.

27 yorum

 1. Yapmayın oğlum ne anlıyorsunuz ne zevk alıyorsunuz sürekli banlanıp tekrar hesap açmaktan yeter ya

 2. ben hiçbir zaman hileye başvurmam ama 1 seneden fazladır oyunuyorum. bu arap arkadaşlar siz bu arkadaşlar kısmını istediğin sıfat ile doldurabilirsiniz bunlar yüzünden oyun oynayacak zevk bırakmadılar. araplar hep bizleri öldüreceğine biz yapalım biz arapları öldürelim bu araplar organize şekilde hile kullanıyorlar bizde kullanıp onları oyundan soğutalım bnm fikrim bu..

  1. Selamlar,
   Hocam admin olarak hile kullanımını ben de sevmem ve insanlara tavsiye etmem kesinlikle. Ancak arapları öldürelim gibi kelimeler kullanmanız gerçekten hoş değil bence. Konuyu oyundan arap düşmanlığına getirmişsiniz resmen 🙂 Sizi de anlıyorum ancak kendinizi ifade etme biçiminiz yanlış olmuş bence, ya da çok sinirli olduğunuzdan patlamışsınız. Cevap vermek istedim yorumunuza. İyi oyunlar, iyi günler dilerim tekrardan.

 3. Diyor ya pubg yi silin root lu telefona yeniden yükleyip girin bu hile bizim eski hesapta işe yarar mı yoksa yeni hesapmı

 4. Oyunu silmeden suanki hali ile yuklersek hile çalışmazmı güzel kardeşim internetim cok kötü oyüzden 😑

 5. Bütün uygulamaları doğru bir şekilde yaptım. İndikten sonra tıkladığında fonksiyon kısmı nerede otomatik açılan Ca000029 gibi rakamların yazıldığı kısım mi ?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir