discord nitro hilesi

Discord Bedava Nitro Kodları, Generator 2022

Bu yazımızda discord bedava nitro kodları 2022 ocak veya diğer adıyla discord nitro generator 2022 içeriğimiz sizlerle arkadaşlar. Nasıl discord nitro kodu bedava alacabileceğinizi göreceksiniz, hemde kolayca. Discord nitro kodu için tek yapmanız gereken, aşağıda vereceğimiz linke gidip generatorden kendinize kod oluşturmak. Yazımızda detaylı bir şekilde bu konudan bahsediyoruz.

discord bedava nitro kodları 2022 ocak
discord bedava nitro kodu, generator 2022

Discord Nitro Kodu Bedava Nasıl Alınır?

Discord için geliştirilen siteler aracılığıyla bir diğer adıyla discord nitro generator yardımıyla, kendinize discord bedava nitro kodu oluşturabilirsiniz. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği bu siteler, sizlere bedava hizmet sağlamaktadır halen. Günlük on binlerce ziyaretçisi bulunan, ve her geçen gün kullanıcı sayılarını arttırmaya devam eden nitro generatorlere olan talep giderek artmaya devam ediyor.

Bedava Nitro Kodu Almak (ÖNEMLİ!!)

Geçtiğimiz saatlerde bedava kampanyalarıyla gönlümüzde taht kuran Epic Games, yine krallığını yaparak 3 aylık Discord Nitro Kodu dağıttığını duyurdu. Eminiz bundan çoğu arkadaşımızın haberi yoktur. Peki Epic Games üzerinden nasıl hem yasal hem de kesin bir şekilde ücretsiz olarak nitro kodu edinebiliriz? Hemen anlatalım;

  • Epic Games’den DC Nitro’ya gelin,
  • (Epic Games yoksa indiriniz)
  • Ardından Discord Nitro’yu satın alın,
  • Ücretsiz bir şekilde 24 Haziran 2021 tarihine kadar satın alabileceksiniz!
  • NOT: Maalesef etkinlik süresi dolmuştur.

NOT: Bu fırsatı kaçırmamanız adına hemen konumuzu güncelleyerek sizi bu etkinlikten haberdar etmek istedik.. Bu fırsatı kaçırmayın arkadaşlar.

discord bedava nitro kodu 2022

Discord Nitro Generator Nedir?

Tamamen ücretsiz olarak discord nitro kodu oluşturmanıza olanak sağlayan sitelerdir. Sizler için nitro kodları oluşturur ve karşınıza çıkarır. Discord nitro generator çalışma şekli bu şekildedir. Kullanıcıların yoğun ilgisi olduğu için biraz zaman alabilir. Ayrıca, bu harici aşağıda sizlere belirttiğimiz işlemleri yaparak bizden de ücretsiz kod talep edebilirsiniz. 1 dakikanızı bile almayacak bu işlem ile bedava kod kazanabilirsiniz.

Discord Nitro Kodu Nereye Yazılır?

Şirketler kar oranlarını yükseltebilmek için satış için fazlaca kampanya ürün sunlarlar. Armağan kartları da bunların en bildiklerimizdendir. Örneğin çevrenizdeki birisine Discord armağan kod alıp yollayabilirsiniz. Elinize geçen bir şifreyi iyi mi kullanacağınızı merak ediyorsanız şu şekilde ifade edebiliriz. İlk olarak önce hesabınıza giriniz. Ardından alt kısımlarda ki Ayarlar seçeneğine gidilen çarka basın. Soldaki hediye Envanteri sekmesine basın. Hemen önünüze çıkacak olan yerde kodunuzu kullanabilirsiniz. Kodları Al ifadesinin derhal altındaki kutucuğa e-pinleri girebilirsiniz.

Discord Bedava Nitro Kodları Oluşturma Link: BURAYA TIKLAYINIZ

40 comments

  1. banada nitro lazim veren steam hesabi vercem 200 oyunlu ve ya gta 5 li cyberpunk2077 li olan dm gelin ˜”°•.˜”°• SLAUGHTER •°”˜.•°”˜#1350

  2. Bana nitro verin adımı yazdım. ♛ᗷᒪᗩᑕᛕ ᗩᒪᖴᗩ♛#9747

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.