torrent tracker

Torrent Tracker 2024 Güncel

Torrent tracker 2024 Mart konulu yazımıza hepiniz hoşgeldiniz. Yeni ve güncel istisnasız tracker listelerimiz bu konumuzda sizlerin karşısında. Ne yazık ki bir çoğumuzun şikayetçi olduğu internet hızı, indirme hızı gibi alanlarda derdimiz bitmek tükenmek bilmemekte. Altyapı sorunlarının yaygın olduğu yerlerde özellikle oyun indirmek veya bilgisayarınıza boyutu büyük bir dosya indirmek işkenceye dönebiliyor. Bu gibi durumlarda da torrent tracker gibi taktiklerden faydalanabiliyoruz ve indirme hızımızı böylece yükseltiyoruz.

Güncel Torrent Tracker Listesi 2024 yılı için konumuzda sizlerle olacak. Sizlerle paylaştığımız trackerler sayesinde, onlardan yararlanarak “indirme hızınızı” arttırabilir ve çok daha kısa sürede torrent indirmek istediğiniz dosyaları, oyunları vesaire vesaire şeyleri indirebilirsiniz. Torrent Tracker Güncel 2024 senesi için karşınızda. Mutlaka göz atmalı ve kullanmalısınız. Sizlerle paylaşılan trackerleri Torrent’e eklemeniz yeterlidir, kullanımları işte bu kadar kolay ve pratiktir. Bu sayede çok kolay ve hızlıca indirme hızınızı arttıracak, bir nebze rahatlayacaksınız.

Torrent Tracker Listesi

Hemen alt kısımda sizlere vereceğimiz torrent tracker’leri programınıza işledikten yani ekledikten sonra indirme hızınız artacaktır. Ve böylece indirme işlemi yapmak istediğiniz şeyleri çok daha rahat ve daha da kolayca indirip kullanabileceksiniz. Ayrıca aşağıda size vermiş olduğumuz liste sürekli olarak güncellenecek ve yenileriyle, etkilileriyle değiştirilecektir. O yüzden; sitemizi takipte kalarak “güncel” ve en etkili torrent tracker listesine ulaşabilirsiniz.

torrent tracker list 2023
Torrent Listesi 2024

Arkadaşlar, liste büyük olduğundan tablo halinde eklemek yerine link olarak vereceğiz. Verdiğimiz linkte bütün trackerler olacak ve sürekli günceldir. Konuda çok yer kaplamaması için linkteki yere yazdık.

İstisnasız Torrent Tracker 2024

Listemiz hemen yukarda sizlerin karşısında oldu. Kullanım aşamasında aralarda yer alan boş kısımları (satırları) silmenize gerek yoktur, silmeyiniz. Ancak aksi bir durumda değişik program üzerinde indirme yapacaksanız ve aralarda boşluklar yer almadan tracker ekleniyorsa o zaman siliniz. Güncel olarak en hızlı torrent tracker listesi olmaktadır.

Torrent Tracker

Torrent tracker 2022 ağustos güncel liste, istisnasız torrent tracker listesi 2022.
İstisnasız torrent tracker

Torrent programına ihtiyacı olan ve yararlanan kişilerin de bileceği üzere torrent bizlere dosya indirme konularında çok yardımcı olmaktadır. Ancak internet hızımızdan doğan bazı problemler bu indirmeleri yavaşlatabilir ve geciktirebilr. Tracker listeleri ile ise indirme hızımızı daha da arttırabilip torrent’den daha etkili ve verimli şekilde yararlanabiliyoruz. Bu sayede indirmelerimizi daha kolay ve basit şekilde yapabiliyoruz. Tracker 2024 konumuzda sizlere en güncel ve en etkililerini sunuyoruz. Konumuzu takipte kalarak sürekli en güncellerine ücretsiz olarak ulaşma imkanınız vardır.

Torrent Tracker Nasıl Eklenir

https://www.youtube.com/watch?v=YR-iHn3amMQ

Yazımızın bu kısmında nasıl eklenir? Ve benzeri sorular soran, kafasında çeşitli sorular olan arkadaşlar için soru cevap kısmı yaptık. Hemen aşağıda bu ve benzer soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Lütfen okumaya devam edin.

Torrent Tracker Ekleme 2024 Nasıl Yapılır?

qBittorrent’e giriş yapın ve en üstteki “Araçlar”a ve ardından “Seçenekler” sekmesine tıklayın.
(Kısayol: Alt + O) Seçeneklere giriş yaptıktan sonra çıkan pencerede “BitTorrent” sekmesine geçin.
“Bu izleyicileri yeni indirmelere otomatik olarak ekle” bölümünü işaretleyeceğiz ve izleyicilerimizi aşağıdaki kutuya ekleyeceğiz.
Ayarlarımızı kaydettik. Trackerler, gelecekteki indirmelere otomatik olarak eklenir.

Tracker Nedir?

Tracker(izleyiciler), sizi indirmek istediğiniz sunucuya bağlayacak Bittorrent protokolü olarak görünürler. Farklı kaynaklardan indirmek istediğiniz dosyayı size sunan tracker listeleri ile daha hızlı dosya indirebilirsiniz.

Sonuç

Güncel olarak Torrent Tracker arayan kullanıcılar için rehber niteliğinde bir içerik sunmuş olduk. Bizleri tercih ettiğiniz ve ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ayrıca, yazımızı buraya kadar okuduğunuz için de çok teşekkürler. Tekrar ziyaret ederek daha güncel içeriklere ulaşabilirsiniz. Yeni ve farklı konularda tekrar görüşmek üzere.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir