Valorant Nişangah Değiştirme

Bu yazımızda Valorant Nişangah Değiştirme, Valorant Nişangah Ayarları Nokta, Valorant Nişangah Nasıl Değiştirilir konularından bahsedeceğiz. Oyunda nişangah ayarlamak tamamen oyuncunun kendi ayarlarına bırakılmış durumda ve istediğimiz hale getirmek bizi zorlayabiliyor. Bu yazımızda kesinlikle içinden birini beğenebileceğiniz 10 farklı nişangah ve ayarını gösteriyor olacağız.

1) Sarı – Sade – Pro Oyuncular Sıkça Tercih Ediyor

Eğer bu nişangahı tercih etmek istiyorsanız, genelde ve sıklıkla pro oyuncuların seçtiği nişangahlardan bir tanesidir. Kullanımı diğerlerine göre zordur. Alışma konusunda da problem yaşamayacağınızı düşünüyorsanız kesinlikle tercih edebilirsiniz. Diğer nişangahlar ile yazımızda devam edelim.

Valorant Nişangah Ayarları Sarı – Sade

Yukarıda bahsettiğimiz nişangah için aşağıdaki ayarları uygulayabilirsiniz. Böylelikle eğer hemen üstte gösterdiğimiz nişangahı tercih etmeye karar verdiyseniz oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

2) Beyaz – Belirgin – Nişangahı renklere kapılıp kaybedenler için birebir

Daha çok tercih edilen ve kullanımı diğerlerine göre nispeten daha kolay olan bir nişangah türü. Daha kolay odaklanmak isteyen oyuncuların genellikle bunu tercih ettiğini söylesek yanlış olmaz.

Valorant Nişangah Ayarları Beyaz – Belirgin

3) Beyaz Nokta Nişangah – 1 Taps için birebir

Valorant Nişangah Ayarları Nokta

4) İnce – Beyaz Nişangah

Kesinlikle en klasik nişangah çeşitlerinden biri. Oyuncuların çok büyük bir kısmı tercih edip kullanıyor ve kullanım açısından en pratiklerinden biri olduğu söylenebilir.

Valorant Nişangah Ayarları İnce – Beyaz

Bu en klasik nişangahlardan biri için ayarlarımız aşağıdaki gibidir. Uygulamaya koyarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

5) Yeşil, Koyu Kenarlıklı Nişangah – Benim Tercihim

Bu nişangahı aynı zamanda eski e-sporcu Hiko kullanmaktadır. Hem koyu hemde açık renkli bölgelerde nişangahı kaybetmemenizi sağlar.

Valorant Nişangah Ayarları Yeşil, Koyu Kenarlıklı

İlginizi çekebilir: Valorant Aim Training – Aim Geliştirme

4 comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir