Valorant Aim Training – Aim Geliştirme

Bu yazımızda Valorant aim nasıl çalışılır sorusuna cevap veriyor olacağız. Bir çoğumuzun cs go dan atölye haritası olan aim bot z den aşina olduğu çalışma mantığına çok benzer bir valorant alıştırma modu mevcut. Hadi hep birlikte Valorant Aim Training – Aim Geliştirme nasıl yapılır bakalım.

Valorant ALIŞTIRMA – Atış Testi Moduna Nasıl Girilir?

Valorant aim geliştirme

Yukarıdan OYNA seçeneğine tıkladıktan, bastıktan sonra aşağıdaki derecesiz veya diğer 4 moddan birine tıkladığımızda oyun zaten resmen ALIŞTIRMA yap, bu sana gerekli şeklinde güzel bir yere koymuş.

ALIŞTIRMA kısmına bastıktan sonra aşağıdaki gibi 4 mod bulunmakta Atış Testi modu cs go dan aşina olduğumuz aim bot z atölye haritası mantığındadır ve kesinlikle oyun oynayacağınız gün en az 15dk kafaya tek atış, spray, farklı oyuncu yetenekleri ve farklı silahları denemenizi tavsiye ederim.

valorant aim training

Valorant Atış Testi Modundan Nasıl Çıkılır

ESC -> Sağ Üstteki Seçenekler Simgesi -> Karşılaşmadan Ayrıl

Bu şekilde Valorant atış testi modundan çıkış yapabilirsiniz arkadaşlar. Adımları karıştırmadan uygularsanız çok kolay ve anında gerçekleştirebileceğiniz bir işlemdir. Hepinize iyi oyunlar, aşağıda ise aim geliştirme, atış testi için oyun içerisinden görüntüler yer alacak.

Valorant Aim Training Atış Testi Oyun İçi Görüntü

Bu modda B tuşuna basarak istediğiniz silahı seçip deneyebilir, size uygun bot ayarlarını yapılandırabilir, son olarak F2 tuşuna basarak istediğiniz karakteri seçip deneyebilirsiniz. Keyifli Valorant Aim Trainingler…

Bu Yazımız da İlginizi çekebilir: Valorant Nişangah Değiştirme

3 comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir