101 okey plus hile 2020

101 Okey Plus Hile 2021 Para Çip Hilesi

Merhaba arkadaşlar, BlogAmca sitesine hosgeldiniz. Bu yazımızda 101 okey plus hile 2021 konusu başta olmak üzere 101 okey plus para hilesi 2021, 101 okey plus çip hilesi 2021 gibi alt başlıklara değineceğiz. Ve oyun hakkında da çok fazla detay yazımızda yer alıyor olacak. Oyuncu sayısını koruyan ve hatta, gittikçe arttıran bu oyun için talepler oldukça fazladır. Bu gibi sebeplerden ötürü, bir konuyla bu oyuna da değinmek ve sizlerle paylaşmak istedik.

101 Okey Plus Çip Hilesi 2021

101 okey plus çip hilesi 2021

Evet, son zamanlarda çok fazlaca tercih edilen bir oyun olmasının yanı sıra; uzun vade de biriktirdiği oyuncuların da sadakatini kazanan bu oyun her zaman revaçta diyebiliriz. Oket taşını belirleyen taş her keyifli oyunda değişir. İki joker taşı (sahte joker olarak da adlandırılır) açık duran taşın tek üstü sayıyı temsil ederler. Feyk joker başka standart taşlardan değişik tek görünüme haizdir. Gerçek jokerler (her taş açılan taşa bakılırsa farklı oyunlarda joker (okey taşı) olabilir) üstündeki sayılar ‘feyk jokerler’ ile temsil edilirler. Misal olarak gösterge taşı mavi 5 ise doğru jokerler oyundaki iki mavi altılardır. Joker taşları (feyk jokerler) mavi 6 olarak kıymet kazanırlar. Eli açmak maksadıyla tek öteki yol da minimum beş eş taş biriktirmektir. Çiftten anlaşılan çeşit iki taştır. Şayet aktör tek kere çifte giderek game açarsa bu keyifli oyunda tek daha uygun tek takım açamaz. Lakin başka oyuncuların açmış oldukları masadaki setlere taş ekleyebilir. Şayet masadaki dört erkek oyuncu da aynı game içerisinde eş açarsa bu devir iptal olur ve güncel oyuna başlanır. Hiçbir oyuncu bu oyunda ceza puanı almaz.

101 Okey Plus Hile 2021

Eğlenceli oyunun tek turunun sona erdirılması maksadıyla oyunculardan birinin istekasındaki bütün taşları oynamış ve son taşını da masaya atmış olması gerekir. Şayet, masada ki taş destesinde asla taş kalmamışsa ve oyunculardan aslabiri oyunu bitirememişse her insanın istekasındaki taş puanları kendisine yazılır. Parmak açmamış oyunculara da 202 puan yazılır. Şayet, oyunculardan biri bir elde elini açarsa başka oyuncular asla taş açmamışsa tüm sayılar çifte katlanır. Şayet eli bitiren bitişte joker atarsa bu kez bütün sayılar tek kez daha ikiye katlanır. Bu durumda elini bitiren -808 puan alırken diğerlerine 808 ceza puanı yazılır. Şayet oyuncu bütün taşlarını oynar ve istekasındaki bütün taşları bitirirse ve son taş olarak da joker atarsa başka oyuncalar istekalarında kalan sayıların iki katı ceza puanı alırlar. Oyunu bitiren oyuncu -202 puan alır. Şayet başka oyuncular elini açmışsa istekasında kalan sayıları ceza puanı olarak hesaplarına yazılır fakat elini açmamışsa 404 ceza puanı alırlar.

Hile özellikleri oldukça geniş gördüğünüz üzere arkadaşlar. Sizde 101 okey plus hilesini aşağıdan indirerek oyunu çok daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

101 OKEY PLUS HİLESİ: BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ !

4 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir