101 okey plus hile 2020

101 Okey Plus Çip Hilesi 2024

101 Okey Plus Çip Hilesi konumuzdan herkese merhaba arkadaşlar, BlogAmca sitesine hosgeldiniz. Bu yazımızda 101 okey plus hile 2024 konusu başta olmak üzere 101 okey plus para hilesi 2024, 101 okey plus çip hilesi 2024 gibi alt başlıklara değineceğiz. Ve oyun hakkında da çok fazla detay yazımızda yer alıyor olacak. Oyuncu sayısını koruyan ve hatta, gittikçe arttıran bu oyun için talepler oldukça fazladır. Bu gibi sebeplerden ötürü, bir konuyla bu oyuna da değinmek ve sizlerle paylaşmak istedik.

101 Okey Plus Çip Hilesi

101 okey plus çip hilesi 2023 mobil
101 okey plus çip hilesi 2024

Evet, son zamanlarda çok fazlaca tercih edilen bir oyun olmasının yanı sıra; uzun vade de biriktirdiği oyuncuların da sadakatini kazanan bu oyun her zaman revaçta diyebiliriz. Oket taşını belirleyen taş her keyifli oyunda değişir. İki joker taşı (sahte joker olarak da adlandırılır) açık duran taşın tek üstü sayıyı temsil ederler. Feyk joker başka standart taşlardan değişik tek görünüme haizdir. Gerçek jokerler (her taş açılan taşa bakılırsa farklı oyunlarda joker (okey taşı) olabilir) üstündeki sayılar ‘feyk jokerler’ ile temsil edilirler.

Misal olarak gösterge taşı mavi 5 ise doğru jokerler oyundaki iki mavi altılardır. Joker taşları (feyk jokerler) mavi 6 olarak kıymet kazanırlar. Eli açmak maksadıyla tek öteki yol da minimum beş eş taş biriktirmektir. Çiftten anlaşılan çeşit iki taştır. Şayet aktör tek kere çifte giderek game açarsa bu keyifli oyunda tek daha uygun tek takım açamaz. Lakin başka oyuncuların açmış oldukları masadaki setlere taş ekleyebilir. Şayet masadaki dört erkek oyuncu da aynı game içerisinde eş açarsa bu devir iptal olur ve güncel oyuna başlanır. Hiçbir oyuncu bu oyunda ceza puanı almaz.

101 Okey Plus Hile 2024

Eğlenceli oyunun tek turunun sona erdirılması maksadıyla oyunculardan birinin istekasındaki bütün taşları oynamış ve son taşını da masaya atmış olması gerekir. Şayet, masada ki taş destesinde asla taş kalmamışsa ve oyunculardan aslabiri oyunu bitirememişse her insanın istekasındaki taş puanları kendisine yazılır. Parmak açmamış oyunculara da 202 puan yazılır. Şayet, oyunculardan biri bir elde elini açarsa başka oyuncular asla taş açmamışsa tüm sayılar çifte katlanır. Şayet eli bitiren bitişte joker atarsa bu kez bütün sayılar tek kez daha ikiye katlanır. Bu durumda elini bitiren -808 puan alırken diğerlerine 808 ceza puanı yazılır. 101 Okey Plus Hile 2024 konusunun bir diğer tarafı da budur.

https://youtu.be/JdroSIQWvws

Şayet oyuncu bütün taşlarını oynar ve istekasındaki bütün taşları bitirirse ve son taş olarak da joker atarsa başka oyuncalar istekalarında kalan sayıların iki katı ceza puanı alırlar. Oyunu bitiren oyuncu -202 puan alır. Şayet başka oyuncular elini açmışsa istekasında kalan sayıları ceza puanı olarak hesaplarına yazılır fakat elini açmamışsa 404 ceza puanı alırlar.

101 Okey Plus Çip Hilesi Kodları

Kullanılmayan pepsi kodlarını almak istemiyorsanız veya yukarıda paylaştığımız pepsi kodları çalışmıyorsa, sizin için en kısa sürede yeni pepsi kodları ile bunları güncelleyeceğiz. Bu pepsi kodlarını sosyal medyada paylaşan siteler yorum panelinden Kami tarafından gönderilmiştir. Yukarıdaki pepsi kodlarını kullanabilirsiniz. Bu kodların çalışıp çalışmadığını bilmiyoruz, bu yüzden kullanıyorsanız birlikte denemelisiniz.

101 okey plus çip hilesi 2024

Güncel Pepsi 101 kodlarını beğenenler artı pepsi kodunu beğenenler öncelikle bilsinler sizler için elimizden geldiğince paylaşmaya çalışacağız. Bu pepsi kodları sayesinde okey, tavla gibi oyunlarda chip puanı kazanabilirsiniz. Bu chipler sayesinde oyunu kesintiye uğratmadan oynamaya devam edebilirsiniz. Pepsi kodları, OK ve tavlanın yanı sıra diğer oyunlarda da geçerli oyun parası sağlar. Aynı zamanda başkaları da bu Pepsi kodlarını satıyor. Bu yazımızda sizler için ücretsiz olarak paylaşmaya çalışacağız.

101 Okey Plus Çip Hilesi Nasıl Yapılır

Bildiğiniz gibi Pepsi kodları sekiz ve on haneden oluşur. 8 haneli pepsi kodları Facebook oyunlarında 101 yüz bir artı, kuyu artı, tavla, bataklık, rifki, maden oyunu, kase 101 kuyusu, tavla ve artı versiyonları, maça ve bataklık oyunlarında 15.000 ila 2.500 ML fiş verir. 8 haneli pepsi kodunu bu oyunlarda kullanabilirsiniz.

Yeni pepsi kodu talep ettiğinizde ne kadar istediğinizi yorum ve başvurular kısmından bize bildirmeyi unutmayın. Her kod bir kez kullanılır ve bir hediye verir. Yazımıza düzenli olarak yeni ve kullanılmamış sıfır şifreler de eklenmektedir.

101 Okey Plus Hediye Kodu

Zynga tarafından geliştirilen 101 Yüzbir Okey Plus, Facebook’taki en popüler ve zaman alıcı mobil eğlencelerden biridir. 101 Plus chip kodunu arıyorsanız 25.000 chip kazanabileceğiniz Pepsi şifrelerini yazımızda sizlerle paylaşacağız. 101 okey plus hediye kodu arıyorsanız tek yapmanız gereken ücretsiz chip kodlarını oyunun uygun alanına yerleştirmek ve 25.000 chip hediye kazanmak. Ayda bir, günde bir olmak üzere en fazla 15 çipli şifre girebilirsiniz. Kasım ayının köşeleri burada!

Hile özellikleri oldukça geniş gördüğünüz üzere arkadaşlar. Sizde 101 okey plus hilesini aşağıdan indirerek oyunu çok daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

101 OKEY PLUS HİLESİ: BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ !

7 comments

  1. Herkese çip veriyonuz ben parayla alıyım diye neden bana vermiyorsunuz bari banada 200 m verimde bizde bu Okey pulusu sevelim arkadaşlarımızı alistiralim

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir