Metin2 Ayışığı Kasma Taktiği, Yerleri, Eventi 2024

Bu konumuzda hep birlikte metin2 ayışığı kasma taktiği, metin2 ayışığı kasma yerleri, metin2 ayışığı eventi içeriğine değiniyoruz arkadaşlar. Bildiğiniz üzere ay ışığı eventi metin2 nin en çok para kasmanızı sağlayan ve en çok katılım sağlanan eventlerinden biridir. En iyi nasıl kasarsınız anlatmaya çalışacağız ayrıca;

Bu konumuz da ilgini çekebilir tıklayınız: Metin2 Ayışığı Sandığından Ne Çıkar ?

Ayışığı Define Sandığı Kasma Taktiği

Ayışığı Define sandığının en çok düştüğü yerler:

  1. Maymun Zindanları : Maymun zindanlarıarasında en çok ayışığı zor maymun zindanının sonundaki maymun lordu odasında düşer. Bu odada eşyalı itemler ve metin eldiveni ile birlikte saatte 200 tane ye kadar kasmamız mümkündür. İkinci olarak yine çöldeki normal maymun zindanı sonundaki boss odasından bir önceki odada ve ikinci köydeki kolay maymun zindanı sonundaki odada düşer. Zor zindanda 50-55 level arası normal zindanda 35-40 level arası ve kolay zindanda 25-30 level arası bri çarla en iyi performansı yakalarız.
  2. Hwang Tapınağı :  Seungryong Vadisinde bulunan tapınağın içinde en çok ayışığı düşen yerler yedinci katından itibaren olan elit mistik işkencedi ve küçük kurbağaların karışık bir şekilde bulunduğu katlardır, ilk katlarda aışığı fazla düşmez yedinci kat ve sonrasındaki canvarlardan ise oldukça fazla düşmektedir. Burası için en uygun leveller 50-55 arası levellerdir.
  3. Örümcek Zindanı : Örümcek zindanalrı da ayışığı define sandığının çok düştüğü yerlerdendir. Ayışığı en çok örümcek zindanı 3. kattaki slotlardan düşmektedir. Örümcek zindanı üçüncü katta düşen ayışığı diğer bütün ahritalarda düşen ayışığından fazladır. Ardından örümcek zindanı ikinci kat gelir örümcek zindanı ikinci kattaki düşen ayışığı perormansı hemen hemen maymun zindanında düşen ayışı define sandığı kadardır. Örümcek zindanı birinci kat sonunda da tapınakta düşen ayışığı gibi ortalamada düşmektedir.

İyi İtemlerim Yok Nasıl ayışığı Sandığı Düşürebilirim

Oyuna yeni başlamış birisi Düşük levelde ayışığı düşürmek için Mavi bayrakta Imha, Sarı bayrakta Waryong, Kırmızı bayrakta Jungrang bölgelerine gidebilir.Bu bölgedeki canavarların seviyesi yüksek olduğu için ayışığı düşürme şansımız daha yüksek olacaktır.

2 comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir