champix fiyat 2021

Champix Fiyatı 2022 Ne Kadar

Sigara bağımlılığından kurtulmak için sıkça tercih edilen Champix fiyatı 2022 eczane trendyol yan etkileri senesinde ne kadar? champix başlangıç paketi fiyatı 2022 ücreti nedir? Gibi soruların cevapları yazımızda sizlerin karşısında olacak. Ayrıca bu ürün hakkında detaylı, çeşitli bilgiler de konumuzda yer alıyor olacaktır. Öncelikle yazının başında belirtmek istiyoruz ki bu tip bir tedavi yöntemi kesinlikle doktor gözetiminde olmalıdır.

2022 Champix Fiyatı

champix fiyat 2022 eczane trendyol yan etkileri.

Bu ilaç ile uygulanan tedavi yöntemi yaklaşık olarak 24 haftaya tekabül etmektedir. Tedavide, ilaç kullanımında doz alımı genelde herkeste aynıdır. Kullanacak ve tedaviye başlayacak kişinin var olan kronik hastalıklarına göre, sağlık durumuna göre ve benzeri bazı durumlara göre doktorunuz tarafından bu doz farklılık gösterebilir. Doktorunuzun gözetiminde geçireceğiniz bu tedavi süresinin sonunda Champix ile sigara bağımlılığınızdan kurtulmanız mümkün.

Champix fiyatı 2021 senesi için tablo olarak ve paket paket aşağıdadır. Bu fiyat listesi yazımız yazılırken mevcut olan en güncel fiyatlardan oluşmaktadır.

Champix PaketiSüresiFiyat 2021
Champix 0.5 Mg 11+1 Mg 98 Tablet8(Hafta)569 TL
Champix 0.5 Mg 11+1 Mg 42 Tablet4(Hafta)387 TL
Champix 1 Mg 56 Tablet4(Hafta)369 TL
champix fiyat 2022 tablosu

En güncel Champix fiyat bilgisi: 1 MG 56 Tablet fiyatı KDV Dahil 410,1 TL.

Güncel olarak Champix fiyat listesi bu şekildeydi, fiyatlarda oluşan değişikliklerden haberdar olmamız halinde tabloyu sürekli güncelleyebiliriz. Ürün içeriğine göre sizler için paketlerin fiyatlarını yukarda gördüğünüz tabloda sıralamış olduk. Bir sonraki paragrafta Champix’in kullanımıyla alakalı bazı bilgiler veriyor olcağız.

  • Champix, bölmeden, dağılmadan tam olarak su eşliğinde ağızdan alınmalıdır.
  • Genel olarak yemeklerden sonra alınması tavsiye edilmektedir çünkü mide bulantısına sebep olabilir.
  • İlacı mutlaka aynı saatlerde almaya özen göstermelisiniz.
  • Eğer bir dozu almayı unutursanız, bunu telafi etmek amacıyla daha fazla doz almamalısınız.
  • Doktora danışmadan dozunuzda değişiklik, ayarlama gibi şeyler yapmamalısınız.
  • Motivasyonunuz daima yüksek olsun ve eğer isterseniz sigarayı bırakabileceğinizi unutmayın!
  • Olmuyor, yapamıyorum diye asla vazgeçmeyin ve üşenmeyin!
  • Kim uğraşacak bu işlerle gibi telkinlerde bulunmayın!
  • İlerde düşeceğiniz durumları, sigara yüzünden yakalanacağınız hastalıkları, yoğun bakımda yatan insanları düşünün, şükredin, cebinizin ne kadar rahatlayacağını düşünün ve önce kendiniz sonra sevdikleriniz için geri adım atmayın!
  • Kendinizi bu şekilde şartlayın.

Champix fiyat konumuz bu şekilde karşınızdaydı, umuyorum ki niyet eden tüm arkadaşlar sigara denen illetten en kısa zamanda kurtulur. En önemlisi motivasyon, en önemlisi sağlık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir