eskihisar topçular feribot ücreti 2021

Eskihisar Topçular Feribot Ücreti 2024

Eskihisar topçular feribot ücreti 2024 yılında ücretleri nasıl? Eskihisar feribot fiyatları, topcular eskihisar araba ücreti 2024 gibi soruları bu yazımızda cevaplandırıyor olacağız. Bildiğiniz üzere gelen zamlar ile birlikte kafasında soru işareti oluşan kişiler bu gibi aramalar yapabiliyorlar. Bu konumuzun içeriğini de, bu gibi sorular ve cevapları oluşturuyor olacak. Bakalım en güncel ücretler ne durumda.

Yolculuğunu Eskihisar Topçular rotasında yapacak olan arkadaşlar için, İDO seferlerini kullanacak kişiler için, eskihisar topçular feribot civarlarında ne kadar oldu gibi sorular sıkça sorulmaya başlandı. Aynı zamanda, en sık kullanılan rotalardan biri olma özelliğine sahip. Bu gibi nedenlerden dolayı da sıkça arananların başında gelmesi kaçınılmaz oluyor. Ve başka geçiş alternatiflerinin de daha yüksek ücretli olması gibi nedenler de, insanların bu rotayı tercih etmesine sebep oluyor diyebiliriz. Her sene fiyatı 2-3 kez civarlarında artış gösterebiliyor. Bunu göz önünde bulundurunuz. Bu gibi bilgilerin ardından da, detaylı fiyat bilgisine geçebiliriz.

eskihisar topcular feribot ücreti 2022
eskihisar topcular feribot ücreti 2024

Eskihisar Topçular Feribot Ücreti

Hemen aşağıdaki tabloda eskihisar topçular feribot ücreti listesini hem sadece gidiş, hem de gidiş dönüş olarak ikiye ayrılmak üzere göreceksiniz. Ayrıca, aradığınız araca özel fiyatlandırma da tabloya dahildir. Böylelikle, kullandığınız aracın türüne göre sadece gidiş veya gidiş dönüş ücretinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Eskihisar Topçular Feribot Taşıt Çeşitleri Eskihisar Topçular Feribot Gidiş/Gişe Ücreti 2024 Gidiş Dönüş Ücreti
Otomobil, Minivan, Jeep 210 TL 390 TL
Minibüs, Midibüs, Kamyonet 315 TL 590 TL
Kamyon, Otobüs 405 TL 760 TL
Dorseli Çekiciler 570 TL 1070 TL
Motosiklet 85 TL 160 TL
Eskihisar Topçular Feribot Ücreti 2024
Eskihisar-Topçular Yaya Yolcu Fiyatı: Miktar:
İstanbul Kart 20.38 TL
İstanbul Kart(İndirimli) 14,56 TL
eskihisar feribot fiyatları 2024

Eskihisar Feribot Fiyatları 2024

Eskihisar Topçular yolculuğu, yaklaşık 30-45 dakika civarı sürüyor diyebiliriz. Eskihisar Topçular arası seferler pandemi kaynaklı gibi özel sebepler dışında devam etmektedir. Yukarda yer alan ücret tablosunun ise, anlık zamlara göre değişkenlik gösterme ihtimali olduğunu unutmayınız. Eskihisar feribot fiyatları 2024 senesi için yukarda belirtmiş olduğumuz gibiydi.

Topcular Eskihisar Araba Ucreti 2024

Topçular eskihisar araba ücreti 2024 senesinde güncel olarak 145 TL’dir. Aynı zamanda minivan ve jeep araçlar da araba ile aynı fiyat tarifesine sahiptir. Yani, minivan ve jeepler için de 145 TL gibi bir ücret mevcuttur. Herhangi bir zam gelmesi halinde yazımızı güncelleyeceğiz. Zamlardan daha çabuk haberdar olabilmemiz için, yorum bölümünden bizlere bilgilendirmelerde bulunabilirsiniz.

Eskihisar feribot fiyatları 2022, topcular eskihisar araba ucreti 2022.

Feribot ya da vapur, trafik sorunu yaşamak istemeyen kişilerin ilk tercihlerinden biridir. Ancak, 2024’de feribot seferleri fiyatlarında da artış olması, bu artışa katkıda bulundu. Birçok kişi vapurların 2024 için geçerli olduğunu düşünüyor.

Topçular Eskihisar Fiyat 2024

İstanbul’da köprü ve Avrasya tüneli geçiş ücretlerinin artması diğer ulaşım yollarını da etkiliyor. Sonuç olarak Topçular Yalova vapurunu kullananlar barajın fiyatına şaşırıyor. Feribot, ulaşım sorunu olmaması ve hızlı bir ulaşım yolu olması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen ulaşım şeklidir ve fiyat artışları halkı doğrudan etkilemiştir.

Topçular Eskihisar Fiyat 2024, Yalova tek yön feribot fiyatları araç tipine göre değişiklik göstermektedir. Motosiklet ile tek yön 55 TL, yolcu minibüs cipi 110 TL. Ayrıca vapur, minibüs-midibüs veya pikap ile gelenler bir sefer için 140 TL ödemek zorunda kalacak. Kamyon ve otobüsler 200 TL, treyler ve 4-5 dingilli kamyonlar 285 TL ödemeli. Ancak, ücretsiz feribot seyahati sunarsanız, daha uygun fiyatlar bulacaksınız.

Eskihisar Topçular Feribot Seferleri Çalışıyor mu?

Eskihisar Topçular feribot seferleri 7/24 saat boyunca hizmet vermektedir. 20 dakikaya kadar aralıklarla gerçekleştirilen yolculuklarda ortalama sürüş süresi 30 dakika ile 45 dakika arasındadır. Eskihisar Topçular Vapurları günde 24 saat, maksimum 20 dakika aralıklarla sefer yapmaktadır. Sorunun cevabı evet eskihisar topçular feribot seferleri çalışıyordur.

Eskihisar topçular feribot ücreti 2024 listesi güncel olarak yazımızda sizlerleydi. Elimizden geldiğince en yeni fiyatlamaları sizlere sunmaya çalışıyoruz. Teşekkürler.

7 comments

  1. Güncel olarak eskihisar topçular feribot ücretleri listesini sunduğunuz için çok teşekkürler. Her yerde arıyordum 2022 için güncel fiyat listesini sadece burada bulabildim.

  2. 2022 Güncel fiyatı tek yön 95 TL diye yazıyorsunuz şimdi 12 Ocak 2022 saat1706 itibariyle feribota bindim tek yön 145 TL ve Ocak başından buyana 145 olduğunu söylediler bu nasıl bir bilgilendirme teessüf ederim şu ülkede doğru bilgi veren kurum vs yokmu valla merak ediyorum

    1. Merhaba, fiyat listemiz güncellenmemişti artık güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz. Kusura bakmayın.

  3. Bende fiyatları görünce zam değil indirim yapılmış dedim.
    Çünkü geçen yıl tek yön 115 TL idi.

    1. Merhaba, fiyat listemiz güncellenmiştir. Kusura bakmayın. Bundan sonra hep güncel tutacağız.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir