majezik fiyatı 2021

Majezik Fiyatı 2022 Listesi

Majezik fiyat 2022 yılı için yazımızda güncel olarak sizlerle. Majezik duo, sprey, gargara, eczane, sr fiyatı 2022 senesinde ne kadar? Hep birlikte yazımızda bunları görebileceğiz. Çok yaygın olarak kullanılan ve reçetesiz halde satılabilen bir ağrı kesici olan Majezik’in reçetesiz fiyat listesi 2022 yılı ne kadardır yazımızda bunu ele alıyor olacağız. Hepimizin bildiği üzere her geçen gün her türlü üründe çeşitli zamlarla karşılaşabiliyoruz.

Majezik Fiyat 2022 Tablosu

Majezik MGTablet SayısıFiyat 2022
Majezik 100 MG1516.46 TL
majezik fiyat listesi 2021
majezik reçetesiz fiyatı 2022

Hemen yukarda ki listede majezik fiyat listesini güncel olarak görmektesiniz. Bu liste hazırlanırken yazdığımız fiyatlar en güncel hali olan fiyatlardır. Eczanenizden, aldığınız yerden bağlı fiyat farklılıkları ile karşılaşabilirsiniz. Konumuzu hazırlarken mevcut olan en yeni, zamlı fiyatlar bu şekildeydi zam geldikçe ve haberimiz olduğu sürece fiyat tablosunu en güncel fiyatlarla güncelleyebiliriz.

Majezik fiyatı 2022 tablomuzun ardından bir kaç detaydan bahsedeceğiz. Bu tip ağrı kesicileri genelde insanlara basit bir haplarmış gibi gelseler de kesinlikle doktor kontrolünde kullanmanızda yarar vardır. Özellikle alerjiniz mevcutsa, alerjik bir yapınız varsa doktorunuza danışmanız şiddetle tavsiye edilir. Ayrıca böbrekler üzerinde minimum seviyede olumsuz etki yaşamak adına bol su ile tüketmenizi ve gün içerisinde de bol su içmenizi tavsiye ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir