majezik fiyatı 2021

Majezik Fiyatı 2022 Listesi

Majezik fiyat 2022 yılı için yazımızda güncel olarak sizlerle. Majezik duo, sprey, gargara, eczane, sr fiyatı 2022 senesinde ne kadar? Hep birlikte yazımızda bunları görebileceğiz. Çok yaygın olarak kullanılan ve reçetesiz halde satılabilen bir ağrı kesici olan Majezik’in reçetesiz fiyat listesi 2022 yılı ne kadardır yazımızda bunu ele alıyor olacağız. Hepimizin bildiği üzere her geçen gün her türlü üründe çeşitli zamlarla karşılaşabiliyoruz.

Majezik Fiyat 2022

Hemen aşağıda bulunan tabloda, majezik listesini güncel olarak sizlere sunuyor olacağız. Kullanıcılar, her geçen gün gelen zamlardan ötürü eczaneye alışveriş yapmaya gitmeden önce güncel fiyatlardan haberdar olmak istiyorlar. Sizler için blogamca.com’da en güncel fiyatları her zaman paylaşıyoruz.

Majezik MGTablet SayısıFiyat 2022
Majezik 100 MG1531.7 TL
Majezik Oral Sprey30 ML39 TL
Majezik Topikal Sprey50 ML97 TL
majezik fiyat listesi 2022
Majezik Fiyat
Majezik Fiyat

Gördüğünüz üzere, şu an için en güncel fiyat tablosu hemen yukarda belirttiğimiz gibidir. Yazımızın devamında majezik fiyat için çeşitli varyasyonlara yer vereceğiz. Örneğin, sprey fiyatını vesaire merak eden ve araştıran kullanıcılar için onlardan da bahsedeceğiz.

Majezik Sprey Ağrı Kesicinin Fiyatı Nedir?

Doktorunuzun reçete vasıtasıyla yazacağı Majezik Sprey 30 ml fiyatı 27.67 TL’dir. Kullanıcılar, tablet yerine sprey olarakta kullanmayı tercih edebiliyorlar. Doktor tarafından da bu şekilde yazılıp önerilebiliyor. Bu yüzden, sprey olarak fiyat listesi de oldukça merak ediliyor.

majezik reçetesiz fiyatı 2022
Majezik Fiyat

Hemen yukarda ki listede majezik fiyat listesini güncel olarak görmektesiniz. Bu liste hazırlanırken yazdığımız fiyatlar en güncel hali olan fiyatlardır. Eczanenizden, aldığınız yerden bağlı fiyat farklılıkları ile karşılaşabilirsiniz. Konumuzu hazırlarken mevcut olan en yeni, zamlı fiyatlar bu şekildeydi zam geldikçe ve haberimiz olduğu sürece fiyat tablosunu en güncel fiyatlarla güncelleyebiliriz.

Majezik Fiyat

Majezik fiyat tablomuzun ardından bir kaç detaydan bahsedeceğiz. Bu tip ağrı kesicileri genelde insanlara basit bir haplarmış gibi gelseler de kesinlikle doktor kontrolünde kullanmanızda yarar vardır. Özellikle alerjiniz mevcutsa, alerjik bir yapınız varsa doktorunuza danışmanız şiddetle tavsiye edilir. Ayrıca böbrekler üzerinde minimum seviyede olumsuz etki yaşamak adına bol su ile tüketmenizi ve gün içerisinde de bol su içmenizi tavsiye ederim.

Majezik Ağrı Kesici Ne Kadar Sürede Etki Eder?

İlacın etki süresi 1,5 saat içerisinde en üst düzeye gelir. Takribi 6 saat içerisinde ise etkisi yarı yarıya azalır. Yani, ortalama 1 saat içerisinde etki edeceği söylenebilir.

Arveles mi Daha Ağır Majezik mi?

Arveles, daha çabuk bir şekilde ağrıyı keserken Majezik daha güçlü olup ancak daha uzun etki süresine sahiptir. Arveles, yarım saat içerisinde ağrıyı kesebilir.

Majezik Hangi Ağrılara İyi Gelir?

Majezik, günlük hayatta karşılaşabileceğimiz bir çok ağrıya iyi gelir. Adet ağrısı, bel ağrısı, sırt ağrısı, diş ağrısı, baş ağrısı gibi ağrılara iyi gelir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir