bim yumurta fiyatları 2021

Bim Yumurta Fiyatları 2021

Bim müşterilerinin sıklıkla tercih ettiği ürünlerinden biri yumurta olmaktadır. Peki bim yumurta fiyatları 2021 ne kadar? Koli yumurta, 30 yumurta fiyatı 2021 ağustos yılında Bim marketlerinde kaçtan gidiyor? Bu gibi soruların cevaplarını yazımızda sizlere sunuyor olacağız. Son zamanlarda vücut geliştirme sporuyla uğraşanların gözdesi haline gelen yumurta fiyatları 2021 senesinde bakalım nasıl. Hep birlikte konumuza geçiyoruz.

Bim Yumurta Fiyatları 2021 Güncel

bim yumurta fiyatları 2021
yumurta fiyatları 2021

Müşterilerin en çok sıklıkla tercih ettiği Bili Bili yumurta gibi ürünler, Bim’e özel olarak üretilmektedir. Fiyat olarak diğer çoğu market ve yumurtadan daha uyguna satın alınabilinmektedir. Müşteriler ve tüketiciler tarafından da geri dönüşler ve talepler oldukça fazladır. Sık sık tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Çok seri şekilde tüketilen ve satılan ürünler olduğundan, rafta ki tazeliğini de kolaylıkla korurlar. Bu da güzel bir artı olarak tabii ki karşımıza çıkmaktadır.

  • Bili Bili Yumurta (15’li): 13,95 TL
  • Bili Bili Yumurta (30’lu): 24,95 TL
  • Coşkun Organik Yumurta (6 Adet): 7,95 TL
bim yumurta fiyatları 2021 güncel

Yumurta Fiyatları 2021’de Ne Kadar?

Fiyat listemiz, güncel olarak yukarda sizlerleydi. Sunmuş olduğumuz bim yumurta fiyatları fiyatların güncel indirimlere, kampanyalara ya da zamlara göre ufak değişiklikler gösterme ihtimalinin bulunduğunu lütfen göz önünde bulundurunuz. Elimizden geldiğince en güncel fiyat listelerini sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca merak ediyorsanız Bim Süt Fiyatları konumuzu da okuyabilirsiniz. O konuda da güncel fiyat listeleri sizlerleydi. Daha yeni ve güncel konularda tekrar görüşmek üzere, herkese iyi günler ve iyi alışverişler dileriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir