bim yumurta fiyatları 2021

Bim Yumurta Fiyatları 2022 ( 30’lu 15’li 1 Koli )

Bim müşterilerinin sıklıkla tercih ettiği ürünlerinden biri yumurta olmaktadır. Peki bim yumurta fiyatları 2022 ne kadar? 1 Koli yumurta fiyatı 2022, 30’lu yumurta fiyatı 2022 15 li ocak ayında Bim marketlerinde kaçtan gidiyor? Bu gibi soruların cevaplarını yazımızda sizlere sunuyor olacağız. Son zamanlarda vücut geliştirme sporuyla uğraşanların gözdesi haline gelen yumurta fiyatları 2022 senesinde bakalım nasıl. Hep birlikte konumuza geçiyoruz.

Bim Yumurta Fiyatları 2022 Güncel

bim 30'lu yumurta fiyatı 2022 30 lu,10 koli yumurta fiyatı 2022
yumurta fiyatları 202

Müşterilerin en çok sıklıkla tercih ettiği Bili Bili yumurta gibi ürünler, Bim’e özel olarak üretilmektedir. Fiyat olarak diğer çoğu market ve yumurtadan daha uyguna satın alınabilinmektedir. Müşteriler ve tüketiciler tarafından da geri dönüşler ve talepler oldukça fazladır. Sık sık tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Çok seri şekilde tüketilen ve satılan ürünler olduğundan, rafta ki tazeliğini de kolaylıkla korurlar. Bu da güzel bir artı olarak tabii ki karşımıza çıkmaktadır.

  • Bili Bili Yumurta (30’lu): 36 TL
30'lu yumurta fiyatı 2022

Yumurta Fiyatları 2022’de Ne Kadar?

Fiyat listemiz, güncel olarak yukarda sizlerleydi. Sunmuş olduğumuz bim yumurta fiyatları fiyatların güncel indirimlere, kampanyalara ya da zamlara göre ufak değişiklikler gösterme ihtimalinin bulunduğunu lütfen göz önünde bulundurunuz. Elimizden geldiğince en güncel fiyat listelerini sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca merak ediyorsanız Bim Süt Fiyatları konumuzu da okuyabilirsiniz. O konuda da güncel fiyat listeleri sizlerleydi. Daha yeni ve güncel konularda tekrar görüşmek üzere, herkese iyi günler ve iyi alışverişler dileriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.