bim yumurta fiyatları 2021

Bim Yumurta Fiyatları 2023 ( 30’lu 15’li 1 Koli )

Bim müşterilerinin sıklıkla tercih ettiği ürünlerinden biri yumurta olmaktadır. Peki bim yumurta fiyatları 2023 ne kadar? 1 Koli yumurta fiyatı 2023, 30’lu yumurta fiyatı 2023 15’li ağustos ayında Bim marketlerinde kaçtan gidiyor? Bu gibi soruların cevaplarını yazımızda sizlere sunuyor olacağız. Son zamanlarda vücut geliştirme sporuyla uğraşanların gözdesi haline gelen yumurta fiyatları 2023 senesinde bakalım nasıl. Hep birlikte konumuza geçiyoruz.

Bim Yumurta Fiyatları 2023 Güncel

bim 30'lu yumurta fiyatı 2022 30 lu,10 koli yumurta fiyatı 2022
yumurta fiyatları 2023

Müşterilerin en çok sıklıkla tercih ettiği Bili Bili yumurta gibi ürünler, Bim’e özel olarak üretilmektedir. Fiyat olarak diğer çoğu market ve yumurtadan daha uyguna satın alınabilinmektedir. Müşteriler ve tüketiciler tarafından da geri dönüşler ve talepler oldukça fazladır. Sık sık tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Çok seri şekilde tüketilen ve satılan ürünler olduğundan, rafta ki tazeliğini de kolaylıkla korurlar. Bu da güzel bir artı olarak tabii ki karşımıza çıkmaktadır.

Bim Bili Bili Yumurta Fiyatları

Hemen aşağıdaki tabloda, 30’lu yumurta fiyatı, 15’li yumurta fiyatı ve koli yumurta fiyatları güncel olarak karşınızda olacaktır. 30’lu yumurtaya, bir diğer deyişle koli yumurta da denmektedir.

Bim Bili Bili Yumurta TürüGüncel Fiyatı
Bim Bili Bili (10’lu Yumurta)21,9TL
Bim Bili Bili (30’lu Yumurta),47,5TL
Bim Bili Bili (15’li Yumurta)26,8TL
bili bili yumurta fiyat tablosu
30'lu yumurta fiyatı 2022

Yumurta Fiyatları 2023’de Ne Kadar?

Fiyat listemiz, güncel olarak yukarda sizlerleydi. Sunmuş olduğumuz bim yumurta fiyatları fiyatların güncel indirimlere, kampanyalara ya da zamlara göre ufak değişiklikler gösterme ihtimalinin bulunduğunu lütfen göz önünde bulundurunuz. Elimizden geldiğince en güncel fiyat listelerini sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca merak ediyorsanız Bim Süt Fiyatları konumuzu da okuyabilirsiniz. O konuda da güncel fiyat listeleri sizlerleydi. Daha yeni ve güncel konularda tekrar görüşmek üzere, herkese iyi günler ve iyi alışverişler dileriz.

Bim’de Yumurta Ne Kadar 2023?

Yazımızın hemen üst kısımlarında da paylaştığımız üzere Bim bili bili 30’lu yumurta yani 1 koli yumurta fiyatı 47.5 TL’dir.

Bili Bili Yumurta İyi mi?

Bili Bili yumurta güzelce paketlenmiştir ve yüksek yumurta çekiciliğine sahiptir. Diğer market yumurtalarına baktığımızda büyükler. Bir kez aldım, fiyatı İstanbul’a göre ucuz. Yumurtalarının sarısı çok açık sarıdır. Yumurtanın tadını bilirsiniz ama sarısının rengi onu saç yapar. hala ismini koruyan bir markadır.

Başka bir yazımızda da Bim Cips Fiyatları konusuna değinmiştik.

One comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir