bim süt fiyatları 2021

Bim Süt Fiyatları 2023 ( Dost, Günlük, Kakaolu )

Bu yazımızda sizler için Bim süt fiyatları 2023 Ağustos konusuna değiniyoruz. Bim’de satılan ve oldukça popüler olan Dost Süt, Günlük Süt, Altın Süt, Kakaolu Sütler çoğu müşterinin odak noktası haline geldi. Hatta, en rağbet gören ve satışı gerçekleşen ürünlerin başını çektiklerini de söylemek yanlış olmaz diye düşünüyoruz. Özellikle Dost Sütler, en fazla tercih edilen Bim ürünlerinden biri olmakta. Haliyle insanlar da, alışverişe gitmeden önce fiyatlarını merak edebiliyorlar.

Bim Süt Fiyatları 2023 Listesi

Yeni ve standart fiyatların haricinde, Bim kampanyalarından ve avantajlarından yararlanarak çoğu ürünü zaman zaman daha uyguna almak mümkün. Marketlerin ve zincirlerin zaman zaman düzenlediği ve duyurduğu belli başlı etkinlikleri, kampanyaları kaçırmamakta her zaman yarar var. Gerek uygun fiyat anlayışı, gerek her yerde oluşu, kolay ulaşılabilmesi, kampanyaları ve geniş ürün yelpazeleri sayesinde Bim en büyük marketlerin başında geliyor.

  • Bim Dost Süt (1 Litre): 4.75 TL
  • Bim Dost Çilekli Süt (200 ML): 1.45 TL
  • Bim Dost Çikolatalı Süt (200 ML): 1.45 TL
  • Bim Dost Devam Sütü (200 ML) 1.75 TL
  • Bim Dost Yağlı Süt (200 ML): 1.45 TL
  • Bu yazımız da işinize yarayabilir: Bim Cips Fiyatları
bim dost süt

Şu an için, bim süt fiyatları listesi bu şekilde karşımıza çıkmaktaydı. Ancak fiyatların haberimiz olmayan zamlarla birlikte üç aşağı beş yukarı farklılık göstermesi, değişmesi maalesef ihtimal dahilinde olabilir. Bu gibi sebeplerden ötürü, bu gibi olasılıkları göz önünde bulundurmanızı öneririz. Sizlere olabildiğince en güncel ve yeni bilgileri iletmeye, sunmaya çalışıyoruz. Ancak tabii ki bazı konularda ufak tefek oynamalar karşınıza çıkabilir. Çünkü, her zamdan ve fiyat artışından anında haberdar olarak anında listelerimize yansıtamayabiliriz. Bu konuda gösterdiğiniz anlayışınız için hepinize teşekkür ederiz.

Güncel bim süt fiyatları 2022 ocak senesi için burada. Dost süt, altın süt, günlük süt, kakaolu süt.

Güncel fiyat listesi, zamana göre farklılık gösterebilmektedir. Bu yazımızı hazırlarken mevcut olan en güncel fiyatları sizlere sunuyoruz. Ancak, daha sonra fiyatlarda ortaya küçük değişiklikler çıkabilir. Kakaolu süt, çilekli süt gibi ürünleri çocuklarımız severek tüketmektedirler. Özellikle, gelişimleri açısından da oldukça yararlı olduklarını söyleyebiliriz. Bim süt fiyatları yazımızda sizlere detaylıca bilgiler vermeye çalıştık. Umuyoruz ki işinize yarayan ve bilgilendirici bir yazı olmuştur. Güncel fiyat listelerinde görüşmek üzere.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir