kazandırio kod hilesi

Kazandırio Kod Hilesi Şifreleri 2024

Kazandırio kod hilesi ve kazandırio şifreleri 2024 Mart gibi aramalar artışta olduğu için, sizlere bu konuyu sunma ihtiyacı duyduk. Satın aldığınız yiyeceklerin üzerinde bulunan kodları uygulama içerisinde Kazandırio şifresi olarak girerek çeşitli ödüller kazanıyorsunuz. Kısacası bu uygulama sahip olduğunuz kodlardan hediye almanızı sağlıyor. Uygulamayı telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Aslında hepimiz onun kartıyla uygulamada kazanılan parayla hediye olarak daha fazla ürün satın alabileceğinizi biliyoruz. Birden fazla kampanyaya sahip olan KazandırRio, kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı.

Kazandırio Kod Hilesi

Kullanıcılar, uygulama içinde yer alan KazandırRio kodlarını kullanarak kişiye özel hediyelerle gıda ürünleri satın almak için hediyelerini alıyorlar. Blogamca.com sitesi olarak en yeni KazandırRio kodlarını siz değerli ziyaretçilerimize tanıtmak istiyoruz. Kodlara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

kazandırio kod hilesi
Kazandırio Kod Hilesi

Tüm ziyaretçilerimize Kazandırio şifreleri ile ücretsiz internet sağlayacağız. Bildiğiniz gibi KazandırRio uygulamasında satın alınan ürünlere ait olan KazandırRio cips şifrelerini veya Pepsi Code uygulama numaralarını tarayarak veya manuel olarak yazarak 100 MB ile 5 GB arası mobil internet paketlerini alabiliyoruz.

Kazandırio Kod 2024

Ayrıca bu kodlar ile Kazandirio Hopi kod numaralarını kullanarak Kazandirio parası alabilirsiniz. Amacımız site ziyaretçilerimizin yorum kısmına girdikleri e-posta adresine kayıt olmadan Pepsi veya Chips şifre numaralarını göndermektir. Yorumlarınıza en geç 2 saat içinde dönüş yapılacaktır.

Bedava Kazandırio Kodları Güncel
54KFGV8312
FDBFND9J23
FJ3FGK855L
OGFS3DAJYT
RTYU28DZS9
Bedava Kazandırio Kodları Tablosu
https://www.youtube.com/watch?v=h-qr-jZnIqU

Gönderilen kodları kullanmak için öncelikle Google Play Store veya AppStore’a gitmeli ve Kazandırio uygulamasını telefonunuza yüklemelisiniz. Uygulamaya girdiğiniz şifre ile chip para gibi ücretsiz internet alabilirsiniz. Kampanyadan Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Bimcell veya PTTcell gibi tüm operatörler faydalanabilir.

ZDCRXV8R14
L3YYQQVA6D
YKR4AMAYVE
1QVXVFF6Q8
XW1QR8AXRX
94KFFD8O11
P8QDXFRA1R
KT1Z1R6CDC
341C7CMZEX
A3K7K7RZFY
kazandırio kod tablosu

Kazandırio Kod Güncel

Uygulamanın kullanımı çok kolaydır. İlk olarak, iPhone kullanıcıları uygulamayı App Store‘dan indirebilir ve Android kullanıcıları uygulamayı Google Play‘den indirebilir. Uygulamayı yükledikten sonra Facebook, Apple ile Giriş Yap veya telefon numaranızla giriş yapabilirsiniz.

Kazan, kazan, kazan!

Anonim

Sisteme giriş yaptıktan sonra sahip olduğunuz kodları uygun ekranda girerek hediyenizi alabilirsiniz. Birden fazla hediye almak için birden fazla koda ihtiyacınız var. İçerik size yardımcı olmak için burada paylaşılmıştır. Bazen internet paketi alacak paramız olmuyor. Bu gibi durumlarda internete bağlanmak için buradaki kodları kullanabilirsiniz.

Kazandırio Kodları 2024

İsteğinize bağlı olarak herkese 5 Pepsi kapak kodu veya Kazandırio token Kodu sağlıyoruz arkadaşlar! Site içerisinde bu konuyu veya konuyu aşağıdaki sosyal ağlardan herhangi birinde paylaşırsanız, size e-posta adresinize 5 adet ücretsiz Pepsi veya Sundays kodu göndereceğiz. Tek yapmanız gereken bu konuyu Facebook, Twitter, Instagram veya Pinterest gibi sosyal ağlarda paylaşmak ve aşağıdaki yorum bölümüne ilgili paylaşımın yapıldığı adres ve e-posta adresini girmek. Ayrıca Osm promosyon kodu yazımız da işinize yarayabilir.

kazandırio kodları 2023
kazandırio kod hilesi
  • N5DXT1XLNJ
  • G86CTCMTDB
  • N5DXT1XLNP
  • FWLMMKNP3R
  • YNWL5HKX7E
  • GH61RXMWS
  • Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Valorant vp kodu

Kazandırio kodları hemen yukarda listelenmiştir. Kodlar sadece tek kullanımlıktır. Birileri daha önce kullanmışsa tekrar kullanılamaz. Denediğiniz gibi kodlar çalışmıyorsa yeni kodlar için beklemeniz gerekecektir. Zamanla yazımıza yeni kodlar koyuluyor. Sitemizi takipte kalın.

Kazandırio Kod Üretici

Yazımızın bu kısmında, kazandırio ve kod üretici hakkında soru cevap kısmı hazırladık. Ziyaretçilerin en sık merak ettiği konular hakkında çeşitli sorulara yer ve yanıt veriyoruz. Hemen aşağıda en çok sorulan sorular ve cevapları yer alıyor olacak.

kazandirio kodları 2023
Kazandirio Kodları 2024

KazandıRio Kod Nerede?

Kazandırio kodu, paketinizin içinde yer alan beyaz şeridin üzerindedir. Paketi açtıktan sonra, beyaz şeridi inceleyerek kodunuza rahatlıkla ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Bu işlem ve üretim değişmediği sürece, kodlarınıza bu şekilde ulaşacaksınız.

KazandıRio Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Tüm yapmanız gereken işlem, uygulamada ki iki farklı yöntemden birini seçin, kodları kullanın, hediyeleri toplayın! Uygulamadan, ambalajın üzerinde görünen beyaz şeritteki 10 haneli şifreyi okumasını isteyin. Uygulamadan şişe kapağının altındaki 10 basamaktan oluşan şifrenizi okumasını isteyin.

Kazandırio Kod Ne İşe Yarıyor?

Kampanyada satılan ürünlerin bir parçası olan bu şifreler çok işinize yarayacak bazı şifrelerdir. Uygulamayı indirip yüklersiniz ve ardından bu uygulama şifrelerini okursunuz. Kodunuzu okursanız, uygulama parolayı alır ve size bir ödül verir.

Kazandırio Kod Nasıl Kullanılır?

Kodları kolay bir şekilde Kazandırio uygulamasına girerek ya da okutarak kullanabilirsiniz.

Kazandırio Nedir?

Kazandırio, satın aldığınız cips ya da kola gibi ürünlerin içinden çıkan kodlarla uygulamasından sizlere hediyeler ve ödüller veren bir uygulamadır.

Yine detaylı bir yazıyla karşınızda olduk. Gelecekte daha yararlı ve kapsamlı içeriklerle de karşınızda olacağımıza şüphemiz yok. Bu gibi yazılar ve devamı için bizleri takipte kalın.

35 comments

  1. Admin bana 6 tane internetli kola kapağı gerek atarsan sevinirim şimdiden teşekkürler

  2. Admin e postama rica etsem ücretsiz kod yollar mısın, burdakilerin hepsini girdim birşey çıkmadı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir