Tango jeton hilesi 2023 konusunu açıklayan görsel.

Tango Jeton Hilesi 2024 Nasıl Yapılır? Ücretsiz

Tango jeton hilesi 2024 konumuzda, nasıl Tango’da jeton hilesi yapılır anlatıyoruz. Sıklıkla son zamanlarda trend olan bu uygulama için bir konumuz olmazsa olmazdı. Bizler de sizler için detaylı ve kapsamlı rehber niteliğinde bir içerik hazırlamaya karar verdik. Hep birlikte Tango jeton hilesi ve benzer konular hakkında bilgileneceğiz.

Tango Live Nedir? Nasıl Kullanılır?

Tango en çok izlenen ve izlenen uygulamalardan biridir. Uygulamada Premium ve normal yayın olmak üzere iki şekilde yayın yapılabilmektedir. Premium yayınlara katılabilmek istiyorsanız gerekli bir hediye göndermelisiniz.

Eğer yayıncıysanız, Tango platformunda kazandığınız ödülleri banka hesabınızdan çekmek için Payoneer hesabı açmalısınız. Payoneer hesabı şirketlerden ödeme almanızı sağlar. Ücretsiz olarak Payoner hesabı açmak için yazımıza başvurabilirsiniz.

Tango Jeton Hilesi – Bedava Jeton Kodları

Evet, gelelim asıl istenen kısma. Tango jeton hilesi henüz olmasa da sizlerle bedava jeton kodları paylaşacağız. Kodları deneyerekte Tango Live uygulamasında ücretsiz jeton elde edebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız jeton listesi hemen aşağıda.

 1. GUH54ZBS93A7VYQFLMDV
 2. MT28KCF379JZ5SQAGWB9
 3. 7ADCGQKZJ2PU3YB6RS9H
 4. Z72WUTP3DFGYSEX9QMLB
 5. ULSRNXZDKFCT6V5P8QY5
 6. C3J8WR65XQFYSMEU2B4D
 7. 3C42RAJGW8YU59BEFZKS
 8. YUNMPWQ7K69JRSAHCVB8
 9. D7XQRMJ2BTAHZ36NP4CE
 10. 5NS2K7FDZA4RJE68QVCW
 11. A9ET375FKJLSQMZCD2BX
 12. PUFAL35Y6VKJHS7DM9G4
 13. 3M9HKJ8WBZUTLAVDX57R
 14. VU8Z5RHDAXSV27KF3NJZ
 15. Bu yazımız da işinize yarayabilir, tıklayın: Kazandırio Kod

Gördüğünüz üzere onlarca kod sizlerle birlikteydi. Tam olarak 15 tane kodu düzenli olarak güncellemek şartıyla paylaşacağız. Yani, blogamca.com adresimizi tekrar ziyaret ederek yeni kodlara erişebileceksiniz. Bunun için de, bizleri takipte kalmanız gerekmektedir. Böylelikle en yeni kodlara ilk önce siz ulaşırsınız.

Tango Jeton Hilesi 2023
Tango Jeton Hilesi

Tango’dan Nasıl Para Kazanılır?

Bu uygulama ile para kazanmak çok kolay. Yapmanız gereken ilk şey bir Tango yayıncı hesabı açmak. Diğer uygulamalarla bir hesap açarsanız, büyük bir fark yoktur. Telefon numarası ve diğer bilgiler vb. onaylandıktan sonra hesap aktif hale gelir. Fotoğraf yüklemek size kalmış. Bundan sonra, bir Tango canlı yayıncısı olursunuz ve artık canlı yayın yaparak para kazanabilirsiniz.

Para çekmek istediğinizde sizden hep payoneer hesabı ister. Bu nedenle, onunla bir hesap bağlamak çok kolaydır. Her şey, diğer herhangi bir reklam kayıt alanı gibi çalışır. Payoneer hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ödeme işlemi tamamlanır ve teklifi almanız ve tango canlı yayınını açmanız gerekir. Canlı yayın bağışlarla finanse edilmektedir. Bazı hediyelerin fiyatları yukarıda verilmiştir. Bu teklifleri nakde çevirdiğiniz ve banka hesabınıza gönderdiğiniz yer.

Tango’dan Nasıl Para Çekilir?

Tango’dan para aldıktan sonra tabii ki bidede aldığımız pırlantaları TL dolarla bozdurarak banka hesabımıza aktarmamız gerekiyor. Bağış tutarı 50$’a ulaştığında Payoneer uygulamasını kullanarak tüm kazancınızı online olarak çekebilirsiniz. Tango kazançlarınız çekim tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde hesabınıza geçecektir.
Tango oyuncuları için maksimum günlük sınır 2.000 $’dır.

Tango Hediye Fiyatları

Tango hediye fiyatları çok sık bir şekilde sorulmaktadır. Katkılar net fiyata göre yapılmıştır. Dönüştürme işlemi sırasında veya öncesinde %40 kesinti yapılır. Uygulama için tango elmas hesap makinesinin fiyatını bir öncekinden% 40 daha az düşünebilirsiniz. Canlı Yayın, Premium Yayın veya Tango’dan aldığınız ödüller, cüzdanınızda elmas gibi görünür. Elmasların toplamı 50 dolara ulaştığında nakde çevrilir ve banka hesabınıza aktarılır. Fiyatlandırmalar aşağıda ki mantıktadır.

8 Jeton 1.4 TL
299 Jeton 54 TL
1000 Jeton 179 TL

Tango Canlı Yayın

Tango uygulamasında canlı yayın listesini izlemek için, Play Store’da yer alan Tango uygulamasını indirebilirsiniz. Bu şekilde en güvenilir ve hızlı olarak canlı yayınları takip edebilir ve istediğiniz yayıncıları izleyebilirsiniz.

İçeriğimizde detaylı bir şekilde Tango jeton hilesi 2024 için başta olmak üzere, Tango bedava jeton gibi konulara da fazlasıyla değinerek sizleri bilgilendirdik. Yeni konularımızda görüşmek üzere.

One comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir