whatsapp profilime kim baktı 2021

Whatsapp Profilime Kim Baktı 2023

Whatsapp profilime kim baktı 2023 yılı için güncel olarak sizlerle. Profilime kim baktı sorusunun cevabını arıyorsanız sizleri bu konuda bilgilendirmeye çalışacağız. Ayrıca, yazımızda videolu anlatımlara da yer vereceğiz. Hepimizin bildiği üzere Whatsapp gitgide yayılıyor ve neredeyse telefon kullanıpta whatsapp kullanmayan insan yok gibi bir şey. Bu durumda profilimize kim bakmış, kimler bizi stalklıyor merak edebiliyoruz. Peki profilimze kim baktı bunları nasıl göreceğiz? Detaylar yazımızın devamında.

https://youtu.be/7GGBuhDlMPM
whatsapp profilime kim baktı 2021

Whatsapp Profilime Kim Baktı Öğrenmek 2023

Yukarda sizler için bir arkadaşımızın çektiği videoyu paylaştık. Whatsapp profilime kim baktı sorusu hakkında sizlere bir fikir verebilir ve biraz yardımcı olabilir. Ancak yazılı olarak anlatıma devam edip ve tabii ki ardından bir videolu anlatım daha paylaşacağız sizin için. Nasıl öğreneceğiz bu profilimize bakan stalkcuları.

Ayrıca bu yazımız da ilgini çekebilir: Laptop Tavsiyeleri ve Önerileri 2023

Uygulama yolu gerçekten çok etkili bir yol. Ancak Google üzerinde yer alan uygulamalardan bahsetmiyorum, whatsapp plus gibi apk olarak bulabileceğiniz uygulamalar gerçekten de işe yarıyorlar ve profilinize bakanları gösteriyorlar. Ancak güvenilirlik konusunda çok takıntılı biriyseniz bunu tavsiye etmem diyebilirim. Peki başka neler yapabiliriz?

https://youtu.be/frlk1YVy6C8
whatsapp profilime bakanlar 2021 görme

Sizlerle hemen bir videolu anlatım daha paylaştık ve bu daha da açıklayıcı olabilir. Dediğim gibi ben genel olarak apk gibi uygulamaların güvenilir olmadığını düşünürüm ama insanlar bu şeyleri zaten çok fazla oranlarda kullanıyorlar. Benimkisi biraz da paranoyaklık olabilir bunun için bir şey diyemeyeceğim ancak videolu anlatımları dikkatlice izlerseniz kafanızda kesinlikle whatsapp profilinize bakanları görme konusunda fikirler oluşacaktır. Ayrıca verdiğimiz uygulama adını da araştırabilirsiniz.

Ayrıca bu yazımız da işinize yarayabilir: PS Oyunları 2021

Bahsettiğimiz uygulama adı ise whatsapp plus’du. Kaçıran arkadaşlar için tekrar etmiş olayım diye bu paragrafta da tekrar olarak belirtmekte fayda olduğunu düşündüm. Sizler için yakın zamanda bu konuya da değinerek whatsapp plus uygulamasını da paylaşacağız. O zaman yazımıza da eklemiş oluruz zaten.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir