Vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası çözümü 2021

Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı 2023

Vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı 2023 hatası çözümü ile sizlerleyiz arkadaşlar. Özellikle cs go, steam gibi alanlarda sıkça alınan bu hata bizlere engel olabilmektedir. Peki bu Vac hatasını nasıl çözeriz? Detaylar ve videolu olarak anlatım da ayrıca yazımızda sizlerin karşısında olacaktır. Vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası çözümü için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı 2023 Hatası Çözümü

Sıra sıra bu Vac hatası için çözümlerden bahsedeceğiz, son olarakta çoğu kişinin işine yarayan ve detaylı adım adım anlatım barındıran bir “videolu anlatım” ı sizlere sunacağız. Bu sayede ister yazılı olarak isterseniz de videolu anlatımı kullanarak, videolu anlatım sayesinde de bu vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası için çözümleri uygulayabilirsiniz. Şimdi hep birlikte çözümlere, çözüm yollarına geçelim.

Vac Hatası Steam Çözüm Yolu

 • Steam’i yönetici olarak çalıştırınız,
 • CS GO’yu veya oyununuzu kapatınız.
 • Steam’den komple çıkınız.
 • Ardından steam kısa yolunuzun üzerine sağ tık yapıp yönetici olarak açın.
 • Ve bu şekilde Steam’i yönetici olarak çalıştırdıktan sonra yeniden cs go veya oyununuza girmeyi deneyin.

Vac hatanız bu çözüm ile büyük oranda bir ihtimalle düzelecektir. Düzelmediyse oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası için diğer çözüm yollarını okumaya devam edebilirsiniz.

Vac Hatası Steam Dosya Bütünlüğü

Bir ihtimal Steam dosyalarınız da eksik varsa ya da eksik oluştu ise bunları doğrulatabilirsiniz. Ardından Steam kendi kendini yeniler ve eksik kalan dosyaları yerine koyacaktır. Bildiğiniz üzere CS:GO Steam olmadan veya eksik, bozuk Steam ile oynanamaz bir oyun bu yüzden bu nokta da önemli.

Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Çözüm Devamı

Yukardaki maddeye ek olarak yukardaki maddenin devamında bu maddede yazdığımızı da uygulayın. Repair diye bilinen oyun dosyalarını doğrulama işlemini gerçekleştirin. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sizin için anlatıyoruz;

 1. Steam üzerinden kütüphanenize giriniz,
 2. CS GO buluyorsunuz,
 3. Sağ tık yapıp özelliklere gelin,
 4. Daha sonra açılan yerde yerel dosyalara basın,
 5. O sayfada ki oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın seçeneğini kullanın.

Bu yoldan sonra da hatanız düzelmiş mi diye kontrol edebilirsiniz. Aldığınız hata düzelmediyse alternatif çözümler yazımızdadır, okumaya devam ediniz.

Önemli: Steam’in Yaptığı Açıklama

Muhtemelen sizin de bildiğiniz üzere Steam’de yaptığı bazı açıklamalarda CS:GO gibi oyunların doğru dürüst çalışmasına engel olabilecek ve hatalar almanıza sebebiyet verebilecek, mağduriyet yaratabilecek program listesi paylaştı. Bu programlardan biri de bu hatayı almanıza sebebiyet veriyor olabilir.

 1. Sandboxie
 2. IObit
 3. CCLeaner
 4. Hypervisors
 5. Cheat Engine
vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası çözümü 2021

Vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı 2023 hatası almaya devam ediyorsanız bu programlardan da şüphelebilirsiniz. Ve sizlerle hemen yukarda paylaşmış olduğumuz “videolu anlatım” ile daha anlaşılır şekilde de hatanıza kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir