PS Plus 2021 ocak oyunları

PS Plus Ağustos 2023 Oyunları

PS Plus 2023 Ağustos oyunları konumuzdan tüm okuyuculara merhabalar. Konumuz zamanı geldikçe aydan aya güncellenecektir. Playstation Ağustos 2023 oyunları yazımızda olacaktır. Şu an ise en güncel açıklanan oyunları sizler için yazımızda paylaşacağız. Gelecek ayın oyun listesini merak ediyorsanız blogamca.com sitemizi düzenli olarak takipte kalarak öğrenebilirsiniz. Sizler için düzenli olarak paylaşıyor olacağız. Video’nun altında ise yazılı liste mevcut olacak.

PS Plus 2023 Ağustos Oyunları Listesi

Evet arkadaşlar, gördüğünüz üzere her ay güncel olarak en son açıklanan ps oyunları listesi ay ay yazımızda güncel olarak sizlerle olacak. Hem videolu, hem de yazılı olarak açıklıyor ve sizlerle paylaşıyor olacağız.

  • Observer System Redux
  • Borderlands 3
  • Stonefly
  • Liste güncellenecektir, takipte kalınız.

PS Plus Avantajları

Playstation için Plus üyeliğiniz sayesinde online oyunları oynayabilirsiniz. Ayrıca düzenli olarak her ay üyeliklere özel indirilebilecek oyunlar, özel indirimler ve çok daha fazlası için 100GB ayrıcalıklı bir alan sahibi olursunuz. Bu gibi açılardan PlayStation Plus üyeliği gerçekten çok avantajlıdır diyebiliriz.

Playstation Plus 2023 Ücretsiz Alabilir miyim?

Bu sorunun cevabı ise bir bakıma evet, bir bakıma hayır. Şöyle ki eğer daha önce PS Plus üyesi olmadı iseniz ve bu kampanyadan yaraylanmadıysanız sizler için, PlayStation 14 günlük bir ücretsiz deneme sürümü sunmaktadır. Yani evet, ücretsiz olarak “14 gün” kullanma şansınız var. Ancak bu 14 günün sonunda mutlaka üyeliğinizi iptal etmeyi unutmayınız aksi takdirde üyeliğiniz ücretli üyeliğe dönüşür.

ps plus ocak 2022 oyunları

Unutmadan 14 gün dolduğunda üyeliğinizi iptal ederek ücretsiz olarak 14 gün deneyimlemiş olma şansınız var. Eğer satın almak isterseniz bu deneme sürümünün ardından tercihiniz ile satın alabilirsiniz. Deneme sürümünün sonunda üyeliğinizi sonlandırmayı tercih ederseniz hesap ayarları kısmınızdan bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca PlayStation ücretsiz olarak sunduğu 14 gün için oldukça ılımlı yaklaşıyor çünkü bizlere deneme sürümü bittikten sonra üyeliği iptal etmek için 24 saat tanıyor ve böylelikle bizden direkt para çekmiyor.

PS Plus 2023 Ağustos konumuz şimdilik bu şekildeydi, dediğimiz gibi 2023 yılının Ağustos ayında ve devamında sürekli olarak konumuz güncellenecek ve yeni oyunlar sizlerle burada düzenli olarak paylaşılacak.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir