Valorant gece pazarı ne zaman gelecek 2023 görseli.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek 2024 Nisan

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek içeriğimizde güncel olarak 2024 Nisan için bir yazı hazırladık. Böylelikle, ziyaretçilerimizin aradığı soruların tüm cevaplarını yazımızda vermeyi hedefliyoruz. Halen en aktif oyuncu kitlesiyle yayın hayatını sürdüren Valorant, güzel özelliklerle birlikte oyunu canlı tutmayı da ihmal etmiyor. Son gelen güncellemelerle gece pazarı çok daha fazla merak ediliyor.

İçeriğimize geçiş yaparken belirtmemiz gerekirse, Valorant gece pazarı gerçekten bir çok açıdan avantajlı ve karlı bir fırsat. Ayrıca, ziyaretçilerimizin işine yarayabilecek olan Valorant bedava hesap ve Valorant vp kodu konularımızı da okuyabilirsiniz. Hemen az önce verdiğimiz linklere tıklayarak o konulara da gidebilirsiniz.

Valorant Gece Pazarı Nedir?

Gece Pazarı, Valorant kullanıcılarına rastgele eşyaları ve silahları daha ucuz bir şekilde sunar. Gece Pazarı, ödüllendirmek için rastgele altı Premium veya Deluxe silah görünümü seçer. Bununla birlikte, bir yuva bir dış görünümde kilitlendikten sonra, oyuncu dış görünümü hızlı ve düşük bir fiyata satın almadığı sürece tekrar kullanılamaz. Çektiğiniz dış görünümü beğenmediyseniz, yapabileceğiniz en iyi şey başka bir delik açmak ve istediğiniz görünümle daha iyisini yapacağınızı ummaktır. Gece pazarı size paketin tamamı için para vermeyecektir, yalnızca paketin benzersiz konsepti size indirim sağlayacaktır.

Valorant Gece Pazarı Nasıl Açılır?

Oyuncuların en çok yönelttiği bir diğer soru ise, Valorant gece pazarı nasıl açılır olarak karşımıza çıkıyor. Aslında bu çok kolay bir işlem olmasına rağmen, oyuncular Google üzerinde aratmayı tercih edebiliyorlar. Hızlı bir şekilde cevap verecek olursak, oyuna geldiğinde sağ üstten Valorant gece pazarına basarak hemen pazar açabilirsiniz arkadaşlar.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek 2024 – Güncel

Valorant gece pazarı 08 Nisan 2024’de gelecektir. Valorant Gece Pazarı’nda hangi skinlerin satılacağı önceden bilinmiyor. Mağazaya giren her oyuncu için rastgele bir görünüm belirir. Hangisini satın alacağınız tamamen size kalmış. Bu sorunuzun cevabını da böylelikle vermiş olduk.

Gece Pazarı’na erişmek için öncelikle Riot Games hesabınızla Valorant’a giriş yapın. Ana sayfada, Valorant Puanı ve Radianite Puanı sayılarının yanında Gece Pazarı simgesini göreceksiniz. İndirimli Valorant görünümlerini görmek için bu simgeye tıklayın. Ekranda altı kart göreceksiniz. Kullanabileceğiniz görünümleri ve madeni paraları görmeniz için hepsine basınız.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek 2023 konusunu açıklayan görsel.
Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek

Valorant Gece Pazarı Tarihleri 2024

Gece Pazarı’nın tarihleri Riot Games tarafından açıklanmaktadır. En son açıklanan tarihler ise, 08.04.2024‘tür. 2024 için de açıklamalar geldikçe yazımız güncellenerek sizlerle paylaşılacaktır. Valorant gece pazarı genellikle yaklaşık 1 aya kadar sürebilir. Böylelikle, aktif oyuncular bu gibi fırsatlardan maksimum seviyelerde yararlanabilirler. Oyunu yakından takip etmeniz sizlere güzel avantajlar yakalatabilir. Bu yüzden böyle fırsatları kaçırmamanız her zaman yararınıza olacaktır.

İşte geçmiş gece pazarı tarihleri şu şekildeydi:

  • 9 Şubat – 22 Şubat 2022 arası
  • 7 Nisan – 19 Nisan 2022 arası
  • 2 Haziran – 15 Haziran 2022 arası
  • 27 Temmuz – 10 Ağustos 2022 tarihleri arası
  • 29 Eylül 12 Ekim 2022 arasında gelmiştir.
Gece Pazarı kaç gün sürer?

Gece pazarı genellikle 2 hafta ile 1 ay arasında sürer. Bu süre bazen 1 aylara kadar uzabiliyor.

Valorant gece pazarında ne var?

Valorant gece pazarı tüm oyunculara özel şekilde oluşturulur. Kişiye özel bir mağaza olduğundan ne olduğunu kesin olarak bilemeyiz.

Sonuç

Yazımızda Valorant gece pazarı ne zaman gelecek 2024 konusuna her detayına kadar değindik. Bu konuda kafanızda bir soru işareti kalmadığını düşünüyoruz. Yeni gelen tarihlerle birlikte yazımız yenilenecek ve güncellenecektir. Bu yüzden mutlaka bizleri takipte kalınız. En yakından en hızlı bilgileri ilk önce öğrenmek için tekrar bizi ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir