lol urf ne zaman gelecek 2021

LOL Urf Ne Zaman Gelecek 2022 Ocak

LOL urf ne zaman gelecek 2022 oyuncularının bileceği üzere, 10.yıl etkinlikleri kapsamında URF Modu etkinleştirilmişti. Haliyle oyuncular da, urf ne zaman gelecek 2022 ocak gibi aramalar yapıyorlar. Bu etkinlikler, urf modu ise oyuncular tarafından çok sevildi ve tutuldu. Ne zaman başlayacak, ne zaman bitecek gibi soruları da beraberinde getirmiş oldu. Yayıncılar ve özellikle çoğu oyuncu tarafından sıkça sorulan bu gibi soruların cevaplarına yanıt vermeye çalışacağız. En güncel haberler ve bilgiler güncellendikçe sayfamızda olacak.

Lol Urf Ne Zaman Gelecek 2022

lol urf ne zaman gelecek 2022

Maalesef 2021 senesi için açıklanan resmi bir açıklama bulunmamıştır, mevcut değildir. Resmi bir açıklama gelmesi halinde burası güncellenecek ve güncel tarihler eklenecektir. En güncel ve resmi açıklamalar, tarihlerden en kısa sürede haberdar olmak için, Blogamca adresimizi takipte kalabilirsiniz. Hemen aşağıdan URF Modu hakkında detaylı videoyu izleyerek, kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

lol urf ne zaman gelecek 2022

2020’de ise URF Modu, 15.01.2020-18.02.2020 tarihleri arasında aktif olarak oynanmıştı. 2022’de ise tahminen yine ocak ayının ortalarında aktif olacağını ön görüyoruz. Ancak tabii ki kesin ve resmi açıklama yapıldığında, hemen bu sayfada sizlerle paylaşmış olacağız. Gelişmeler için, sadece tamamen Riot Games’in resmi açıklamalarını dikkate almanızı öneririz. Bu sizin için en sağlıklısı olacaktır.

urf ne zaman gelecek

Urf Ne Zaman Gelecek Cevabı?

Oyun geliştiricileri çoğumuzun da bildiği üzere, URF modunda güncelleştirmeler, sorun gidermeler üzerinde çalışıyorlar. Henüz kalıcı olması gibi bir şey söz konusu olmasa da, kalıcı olması için çalışmalar yapıldığından söz edebiliriz. Yapılan güncellemeler ile, urf modunda mevcut olan ve kullanıcıların şikayet ettiği, memnun olmadığı çeşitli aksaklıklar giderilmeye çalışıyor ve urf modu hakkında ki kullanıcı memnuniyetsizliklerini minimuma indirmek için çaba sarf ediliyor ve Riot Games bu konuda ciddi çalışmalar yürütüyor. Bu açıdan bakacak olursak, yeni gelişmeler söz konusu.

4 comments

  1. Lol Urf hakkında verdiğiniz haber için teşekkürler. yakın zamanda aktif olmasını bekliyoruz.

  2. LOL oynamıyorum ama oynayanlar açısından epey güzel bir güncelleme olacaktır gelirse.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.