türk telekom bedava internet 2021 ocak

Türk Telekom Bedava İnternet 2023 Ağustos

İnternet kullanımının, hayatımızın içine artık tamamı ile girmesiyle Türk Telekom Bedava İnternet 2023 Ağustos gibi aramalar ve istekler gitgide artış göstermeye devam ediyor. Bu günlerde, insanlar artık mobil cihazlar üzerinden internet tüketimine yönelmiş durumda. Bunların başlıca sebepleri için, Whatsapp, Instagram gibi hayatımızın merkezine oturan uygulamalardan da söz edebiliriz. Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır ve benzeri sorulara bu yazımızda cevaplar vermeye çalışacağız.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2023

İlk olarak, en başta gelen yöntemlerden biri olan, Selfy’den bahsedebiliriz. Bu uygulama sayesinde her ay, 1 GB gibi miktarda bedava internet kazanırsınız. Peki bu kampanyadan nasıl faydalanacağız? Hemen cevaplayalım, öncelikle Selfly’i iseniz yapmanız gereken; DOPDOLU HEDIYE yazarak 4545 adresine mesaj yollamak. Bu bedava internet kampanyasına katılmadan önce, mesaj atmadan hemen önce ki 2 gün içinde 30 Lira veya daha fazla yüklemiş olmanız gereklidir. Her ay yaptığınız 30 Lira ve üstü ödemeler için bu kampanya yenilenir, tekrar faydalanırsınız ve aylık olarak ücretsiz bedava internet kazanmış olursunuz.

  • Haftalık 1 GB Bedava Türk Telekom İnternet: Yine Selfly’lerin faydalanabileceği bir kampanyadır SELFY1GB yazarak 4545’E yollayınız.
  • Türk Telekom Sahur İnternet Kampanyası: Bildiğiniz gibi Ramazan aylarında operatörler güzel kampanyalar yapıyorlar. Türk Telekom kampanyasından faydalanmak için ise SAHUR yazarak 5555’e yollamanız yeterlidir. Bu kampanya sayesinde, gece 2 ve 6 arasında kullanabileceğiniz 10 GB internet kazanmış olursunuz.
  • Türk Telekom 4.5 G Hat Kampanyası: Telefonunuzu 4.5 G teknolojisine geçirmeniz halinde, 4.5GB SIM yazarak 5555’e mesaj yollarsanız bedava 1 GB internet kazanırsınız.
  • Türk Telekom Sil Süpür İle Bedava İnternet: Bu avantajdan ve fırsattan yararlanmak için, telefonunuza “Türk Telekom online işlemler” uygulamasını indirin. Uygulamaya giriş yapın ve sağ üstten hediye paketine tıklayın oradan bana özele tıklayın. Karşınıza Sil Süpür’de gelecektir, buradan oyunu oynayarak 30 GB’ye kadar bedava internet ve çok daha fazla şeyler kazanabilirsiniz arkadaşlar.
  • Türk Telekom Arayanı Bil İle İnternet Kazanmak: Türk Telekom’un sunduğu bir hizmet olan, ArayanıBil Plus’a abone olursanız haftalık 1GB internet sizindir. AranıBil abonesi olmak için ise, PLUS yazarak 7065’e mesaj göndermeniz gerekmektedir.
  • Türk Telekom E-Fatura İle İnternet Kazanma: E-Fatura abonesi olarak, faturalarınızı mail üzerinden alabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için, 1 GB mailiniz yazarak 3008’e yollamalısınız. Örneğin 1GB [email protected] gibi yazıp 3008’e yollayınız. Kendi mailinizle değiştirmeyi unutmayınız.
türk telekom bedava internet 2023 Ağustos

Bu yazımızda sizler için, kullanabileceğimiz ücretsiz kampanyalardan bahsettik ve çeşitli internet kampanyaları hakkında bilgiler verdik. Kullanabileceğimiz çeşitli bedava internet kampanyaları bu yazımızda sizlerleydi.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir