Bim kaşar peyniri fiyatları 2022 ocak sizlerle. Aknaz, tost, dilim kaşar peyniri fiyatı 2022

Bim Kaşar Peyniri Fiyatları 2023 Ağustos

Bu konumuzda bim kaşar peyniri fiyatları 2023 Ağustos ve aknaz, tost, dilimli kaşar peyniri fiyatları nedir? Gibi soruların cevaplarını veriyor olacağız. Bim, fiyat ve performans açısından ülkemizin en çok tercih edilen zincirlerinden biri. İnsanlar gelen zamlardan sonra ihtiyacı olan ürünlerin satın almadan önce fiyat bilgisini öğrenmek istiyor. Bim başta olmak üzere çeşitli marketlerin, zincirlerin fiyat listelerini olabildiğince güncel şekilde sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.

Bim kaşar peyniri fiyatları 2022 ocak sizlerle. Aknaz, tost, dilim kaşar peyniri fiyatı 2022.

Bim Kaşar Peyniri Fiyatı

Kaşar Peyniri, Türk kahvaltılarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi diyebiliriz. Halkımızın en fazla tükettiği gıda maddeleri arasında yer aldığını söylesekte yanlış olmaz. Öyle ki raflarda aradığımız kaşar peyniri markasını bulmaya bile zorlandığımız olabiliyor. Hal böyleyken bim kaşar peyniri’de fazlasıyla tüketilmeye devam ediliyor.

  • Aknaz Kaşar Peyniri 1 KG: 30 TL
  • Bahçıvan Taze Kaşar Peyniri 1 KG: 36 TL
  • Teksüt Kaşar Peyniri 1 KG: 36 TL
  • Kaanbey Kaşar Peyniri 700 GR: 23,50 TL
  • Binvezir Kaşar Peyniri 225 GR: 9,50 TL
  • Binvezir Kaşar Peyniri 500 GR: 21,50 TL

Kaşar Peyniri Fiyatları 2023

Hemen yukardaki listede kaşar peyniri fiyatları listesini 2023 senesi için güncel olarak sizlere sunduk. Yeni ve son zamanlarda gelen zamlar listeye yansımamış ve farklılıklar olabilir. Bu gibi ihtimalleri de mutlaka göz önünde bulundurunuz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir