Metin2 Dünya Direnci Efsunu

Metin2 de Dünya direnci efsunu ( Toprak direnci ) olarak ta bilinir. Toprak canavarlarına karşı savunma verir. Bazı itemlerde toprak bazılarında dünya yazmasına rağmen bu iki efsun tamamen aynı işe yarar. Dünya direnci efsunu toprak canavarlarına karşı etkilidir. Bunlar Golemler,Kızıl Orman,Hayalet Orman ve Karanlık Ejderha Kayasında bulunan canavarlardır. Bu haritalardaki tüm canavarlara ve bosslara karşı etkilidir.

Dünya Direnci Efsunlu Tılsım

Metin2 Dünya Direnci Efsunu Ne İşe Yarar?

Dünya direnci efsununun diğer adı Toprak direnci dir. Golemler, Kızıl ormanda bulunan canavarlar, Hayalet ormanda bulunan canavarlar ve Karanlık ejderha kayasında bulunan canavarlara karşı etkilidir. Tılsımlara gelen bir efsundur ve maximum değeri %25 tir. Adından da anlaşılacağı üzere saldırı değerimizi değil savunmamızı güçlendirir

Dünya direnci efsunu hangi itemlere gelir?

Dünya direnci efsunu ejderha safiri simyasında bulunur. Bu simyada maximum %12 değere kadar çıkabilir ayrıca efsun ensnesi kullanarak Metin2 de oyuna yeni eklenen tılsımlara da getirebiliriz bu tılsımlara maximum %25 olarak gelir. Oyunda bulunan ateş tılsımı buz tılsımı gibi tüm tılsımlara gelebilmektedir.

Dilerseniz General Yerleri ni kapsayan konumuza buradan geçebilirsiniz.

Hangi tılsım ne işe yarar Batuhan Adıgüzel kanalından buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir