Macfit Kampanya

Macfit Kampanya

Macfit, Türkiye’nin en büyük spor salonu zincirlerinden biridir. Macfit, farklı üyelik seçenekleri, modern spor ekipmanları, grup dersleri, kişisel antrenörler ve spa hizmetleri sunar. Macfit, sağlıklı yaşam tarzını teşvik etmek ve fitness hedeflerine ulaşmak isteyen herkese hitap eder.

Macfit Kampanya
Macfit Kampanya

Macfit Kampanya

İşte Macfit’in kampanyaları;

Peşin Ödemelerde %20 İndirim Ayrıcalığı MACFit’te!

Yıllık üyeliklerde peşin ödemede %15 indirim fırsatı seni bekliyor! Üstelik, İş Bankası kredi kartına özel kampanya ve 9 taksite varan ödeme avantajı ile!
Yıllık peşin üyelik ödemelerinde İş Bankası kartlarına 9, diğer banka kartlarında 6 taksite varan taksit imkanı MACFit’te!

Kampanya Koşulları

Diğer kampanyalar ile birleştirilebilir. Mars Athletic kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

01-31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

MACFit’te Kadın Üyelere İlk Ay %50 İndirim!

Yeni ve yıllık üyeliklerin ilk ay ödemesinde geçerli %50 indirim ile üye olma fırsatı seni bekliyor! Üstelik 350 TL’ye varan ek indirim ile!
Kampanya Koşulları

Kampanya MACFit kulüplerinde yıllık yeni üyelik yapan kadın üyeliklerinde geçerlidir. Yeni üyelikte ilk ay üyelik bedeli üzerinden %50 indirim sağlanır.

İndirim üyelik paket seçimi yapıldıktan sonra, ödeme adımında MACFit kulübü tarafından kullanılan kod ile sağlanabilir.

MACFit’te Kadın Üyelere İlk Ay %50 İndirim kampanyasına ek 350 TL’ye varan indirim 01-08 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Mars Athletic kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Maximum’dan MACFit’te 750 TL İndirim Fırsatı!

İş bankası Maximum kart ile 750 TL indirim fırsatı seni bekliyor ! Üstelik peşin ödemelerde %20 ve İş Bankası kredi kartlarına özel 9 taksit avantajı ile!

Kampanya kapsamında 01-31 Mart 2024 tarihleri arasında yıllık peşin üyeliklerde, İş Bankası tarafından, ödeme yapılan Maximum özellikli karta indirim tutarı olan 750 TL 3 iş günü içerisinde iade edilecektir. MACFit kulüplerine özel yeni, yıllık ve peşin üyelik tiplerinde, Maximum ve Maximiles özellikli İş Bankası kredi kartlarında geçerlidir.

Üyelik işleminden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanyadan faydalanmak için kampanya tarihlerinde ödeme yapmadan önce İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.
Kampanya Koşulları

Yeni ve yıllık üyeliklerde, peşin ödemelerde kampanyaya geçerlidir

Yıllık peşin ödemeli üyelik işlemlerinde, İş Bankası bireysel kredi kartlarına özel 9 taksite kadar ödeme imkanı bulunmaktadır.

Kampanya katılımlı olup katılımın ödeme işleminizden önce yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sadece İşCep veya Maximum Mobil’den katılım sağlanabilmektedir.

MACFit kulüplerinde geçerli 750 TL indirim kampanya dönemi içerisinde İş Bankası Maximum/Maximiles özellikli bireysel kredi kartı ile minimum 7.500 TL ve üzeri olarak gerçekleştireceğiniz yeni yıllık peşin üyeliklerde geçerli olacaktır.

Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen yıllık peşin üyelik işleminin iptal edilmesi durumunda kazanılan indirim tutarı geri alınacaktır.

Aynı kart ile yapılan farklı üyeliklerde tek sefer iade işlemi uygulanır.

Kampanya 01-31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya koşulları ve detaylı bilgi için www.maximum.com.tr/kampanyalar/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Mars Athletic kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

PRIVIA BLACK SAHİPLERİNE ÖZEL AYRICALIKLAR MAC’TE!

Privia Black kart sahiplerine özel yıllık üyeliklerde geçerli %15 indirim MAC’te seni bekliyor!
Kampanya Koşulları

MACFit kulübü üyeliklerinde geçerli değildir. Başka kampanyalarla ile birleştirilemez. Mars Athletic kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

MAXIMILES BLACK SAHİPLERİNE ÖZEL AYRICALIKLAR MAC’TE!

Maximiles Black kart sahiplerine özel yıllık üyeliklerde geçerli %10 indirim MAC’te seni bekliyor!
Kampanya Koşulları

MACFit kulübü üyeliklerinde geçerli değildir. Başka kampanyalarla ile birleştirilemez. Mars Athletic kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir