Heavy Rain Türkçe Yama

Heavy Rain Türkçe Yama

Heavy Rain Türkçe Yama

Heavy Rain Türkçe Yama
Heavy Rain Türkçe Yama

Heavy Rain, 2010 yılında çıkan ve Quantic Dream tarafından geliştirilen interaktif bir film tadında bir oyundur. Oyun, Origami Katili adlı bir seri cinayet vakasını farklı karakterlerin gözünden anlatır. Oyuncular, oyunun gidişatını ve sonunu etkileyen kararlar alır ve ipuçları toplayarak katilin kimliğini ortaya çıkarmaya çalışır. Oyun, duygusal hikayesi, gerçekçi grafikleri ve seslendirmesi ile büyük beğeni toplamıştır.

Heavy Rain, ilk olarak PlayStation 3 için çıkmış, daha sonra PlayStation 4 ve PC için de yayınlanmıştır. Oyunun PC versiyonu, Epic Games Store üzerinden indirilebilir. Oyun, Türkçe altyazı desteği sunmamaktadır. Ancak, anonymousceviri.com adlı bir site, oyunun bütün metinlerini ve altyazılarını Türkçe’ye çeviren bir yama hazırlamıştır. Bu yama, oyunu oynamak isteyen ancak İngilizcesi yeterli olmayan Türk oyuncular için büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Heavy Rain Türkçe yama, oyunun atmosferini ve hikayesini daha iyi anlamak isteyen Türk oyuncular için büyük bir nimettir. Oyunun Türkçe yamasını yapan ve paylaşan anonymousceviri.com’a teşekkür ederiz. Oyunu henüz oynamadıysanız, bu yamayı denemenizi tavsiye ederiz. Keyifli oyunlar! 🎮

Heavy Rain Türkçe Yama İndirme Linki

https://www.mediafire.com/file/nb21kd8d873eqpx/Heavy+Rain+T%C3%BCrk%C3%A7e+Yama.rar/file

Heavy Rain Türkçe Yama Kurulumu

Rar içerisinde yer alan tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu dosya’ya girip atmanız yeterli olacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir