Alfa Romeo Tonale Kampanya

Alfa Romeo Tonale Kampanya

Alfa Romeo Tonale, markanın kompakt SUV sınıfındaki ilk hibrit aracıdır. Tonale, Alfa Romeo DNA’sını yansıtan sportif tasarımı, dinamik sürüş performansı, gelişmiş teknolojik özellikleri ve ikinci seviye otonom sürüş yeteneği ile dikkat çekmektedir.

Alfa Romeo Tonale Kampanya

ALFA ROMEO TONALE, 700.000 TL, 12 AY, %0 FAİZ AVANTAJI veya 450.000 TL’ YE VARAN TAKAS DESTEĞİYLE

İlgili kampanya, 2 Mart 2024 itibariyle 2023 Model yılı Alfa Romeo Tonale araçlar için geçerlidir. Kampanya, ilgili modellerde, 700.000 TL kredi, 12 ay taksit, %0 faiz oranı, ticari kullanımda aylık 58.333,33 TL ödeme seçeneği ile (aylık maliyet oranı %0,16, yıllık maliyet oranı %1,96) kullanacağınız ticari kredilerde geçerlidir. Bu kredi kampanyasından yararlanmanız halinde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere yasal vergiler dahil 7.350 TL tutarında kredi tahsis ücreti talep edilecektir.

Kampanya, Alfa Romeo ve Koç Fiat Kredi onayı ile geçerlilik kazanacaktır. Alfa Romeo ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.Kampanyadan yararlanılmaması durumunda, kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında, Koç Fiat Kredi kredi kullanımında %4,69 faiz fırsatı sunulmaktadır. Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler ve kredi tahsis ücreti, müşterinin hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir. İlgili kampanyalar, 2 Mart 2024 itibariyle 2023 Model yılı araçlar için geçerlidir.

Alfa Romeo Tonale Kampanya Kredi Finansman ve Takas Seçenekleri

Alfa Romeo Tonale Kampanya
Alfa Romeo Tonale Kampanya

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir