çanak okey hilesi 2020

Çanak Okey Hile 2021 – Plus Para Çip Hilesi

Merhaba arkadaşlar, BlogAmca’ya hoşgeldiniz. Bu yazımızda sizlere çanak okey hile 2021 gibi konu başlıklarını sunuyoruz. Çanak okey çip hilesi 2021 gibi, çanak okey para hilesi, çanak okey plus çip hilesi 2021 gibi konulara değiniyoruz arkadaşlar. Hile indirme linki aşağıda olacak.

Çanak Okey Hilesi 2021 Nasıl Kullanılır?

1.ADIM: Oyunu açın ve boş bir salonda boş bir masaya oturun.
2.ADIM: Hile programını başlatarak, açarak 101 çanak yazan yere tıklayın.(Hilemizde normal okey seçeneği de var ancak sadece birinde kullanabilirsiniz. İkinci bir hesap yada normal okeyde hile yapmak için programı burdan ==> İNDİR)
3.ADIM: Oyununuz açık olduğu için oyunun kaynak kodlarını göreceksiniz.
Hesabınızdaki çip miktarını yazarak ara diyin.
4 adet çıkması gerekir. 
Oradaki her bir satırdaki değeri değiştirerek kendi değerinizi yazın. Hile tek kullanımlık olduğu için 1.000.000 değerini girin. Sizden bir cod isteyecektir. Kod ise hemen aşağıda sizlerledir.

Kod: ==> 8n6gw5vsxg0Cod olmadan hilemiz çalışmamaktadır. Codu yazdıktan sonra oyunu kapatıp açın ve değerleriniz değişecektir.

Çanak Okey Çip Hilesi Detaylı

çanak okey çip hilesi 2021

Hile, çok kolayca uygulayabileceğiniz ve kullanabileceğiniz türden bir hiledir. Bu yüzden, kullanıcıların çoğu başarılı bir şekilde kullanım gerçekleştirebilir. Çanak Okey ve çip hilesi son zamanlarda, bir çok kullanıcının tercihi arasında yer almaya başladı. Bu gibi sebeplerden ötürü, oyun için çeşitli talepler ve istekler de aynı şekilde artış göstermeye başladı.

Çanak okey plus çip hilesi 2021, çanak okey hile 2021, çanak okey para hilesi 2021, çanak okey plus para hilesi 2021, çanak okey çip hilesi 2021, çanak okey plus hile.

2 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir