Zula Hile 2021 Aimbot Wallhack Hack Hilesi 2021 Güncel

Merhaba BlogAmca okuyucuları. Zula Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Sizlere güncel aimbot olan zula hilesi sunuyoruz. Videolu anlatım aşağıda indirme linki de aşağıdadır. Ücretsiz olarak erişme şansına sahip olacaksınız.

Zula Hile 2021 – Videolu Anlatım

https://youtu.be/PDCke-DXft0

Zula Hile de videolu anlatımda da gördüğünüz gibi bir çok özellik bulunmaktadır arkadaşlar. Videolu anlatımı izleyerek hileyi uygulayabilirsiniz. Ücretsiz kullanabilirsiniz. Zula, ilk olarak 2016 senesinde çıkan bir oyundur. Çıkmasıyla birlikte, kısa sürede çok fazla bir oyuncu kitlesi kazanması bu oyunu Türkiye’nin en çok oynanan oyunlarından biri haline getirmiştir. Kullanıcılar, çeşitli oyun modları sayesinde sıkılmadan keyifli bir oyun deneyimi yaşayabiliyor ve oyunda vakit geçirebiliyorlar.

Zula Hile

Zula, “zulaoyun.com” isimli internet sitesinden fiyatsız indirilip kayıt olunduktan sonra dolaysız oynanabilmektedir. Oyunun üretimine 2013 senesinde başlanılmıştır. Vatanperver asker ve istihbaratçılardan oluşan Zula ve paralı askerlerden oluşan Gladyo isminde 2 düşman yaradılışın yer aldığı oyunda değişik hikâyelere sahip toplam 22 ayrı şahsiyet bulunuyor. Zula’da oldukça geniş bir cephane alternatifinin içerisine Mehmetçik ve Kırıkkale gibi yerli silahlar da bulunmaktadır.

Oyunda bir çok seviye için bir çok farklı sunucu, insanların zevklerine ve tercihlerine göre de farklı farklı oyun modları mevcuttur. Bu sayede oyuncular, kullanıcılar istedikleri tercihe göre istedikleri oyun modunda kendi seviyesinde insanlarla yarışabiliyorlar ve güzel bir oyun zevli sürüyorlar.

İNDİRME LİNKİ: BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ.

Zula hile 2021 haziran güncel aimbot wallhack duvar zula hack 2021. Zula hile 2021 wallhack, zula güncel hile 2021.

44 comments

 1. Arkadaşlar hile çalisiyormu nasi çalışıyor bı anlatın atma falan varmi

 2. arkadaşlar sıra sıra şunları yağın
  Dosyayı indirin
  hepsini masaüstüne atın
  zulaya girin
  alt tab yapım
  extreme injectoru yönetici olarak çalıştırın
  üstten zulayı seçin
  zula hack dll yi boşluğa kıoyun
  inject diyin
  ve menü grldi

 3. ben bi tane sağlam hile buldum ama gerçek hesabınızda açmayın ban yiyebiliyor discord: Human#3940

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir