windows 10 etkinleştirme 2021

Windows 10 Etkinleştirme 2024 (Güncel)

Bu yazımızda windows 10 etkinleştirme 2024 pro, programsız, cmd, ücretsiz, kodu, kms, full, pro, enterprise konusundan bahsediyoruz. Güncel olarak windows 10 etkinleştirme işlemini gerçekleştirebileceğiniz yöntemleri sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca konumuzda videolu anlatımlar da yer alacak. Böylece sizlere maksimum verimle windows 10 etkinleştirme işlemi nasıl gerçekleştirilir sunmuş olacağız.

Başka bir rehber içeriğimizde ise, Windows 10 ürün anahtarı konusunu sizlerle buluşturmuştuk. Windows konusunda çeşitli yardımcı konularımız karşınızda olmaya devam edecektir. Ayrıca, Microsoft office ürün anahtarı yazımıza da erişerek hepsinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Hep birlikte detaylara geçiş yapalım.

Windows 10 Etkinleştirme 2024

windows 10 etkinleştirme 2022 programsız, kodu, kms, full, pro, enterprise 2022.

İlk yolumuz, taktiğimiz windows 10 etkinleştirme işlemi için nedir? Sizlere bunu liste halinde yazıyla anlatacağız.

 • Öncelikle cmd’nizi yönetici olarak çalıştırıyorsunuz,
 • Açılan cmdmize cscript slmgr.vbs kodumuzu yazıyoruz ve boşluk bırakarak ardından /ipk yazıyoruz.
 • Yazdığımız kod şu şekilde görünmeli: cscript slmgr.vbs /ipk ( yanlışlık yapmamanız için belirttik).
 • Bilgisayarınızın hangi sürüm olduğuna bağlı olarak aşağıdaki serial kodlardan birini seçiniz.
 • Ayrıca bu yazımızdan windows 7 ürün anahtarı bulabilirsiniz.

Windows 10 etkinleştirme 2024 güncel sürüm için bilgisayarınızın sürümüne göre kodlar tablodadır.

Windows Sürümünüz Listesi: İhtiyacınız olan Serial Listesi:
Home/Core TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
Home/Core (Country Specific) PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR
Home/Core (Single Language) 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH
Home/Core N 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM
Professional W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
Professional N MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9
Enterprise NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43
Enterprise N DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4
Education NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2
Education N 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ
Enterprise 2015 LTSB WNMTR-4C88C-JK8YV-HQ7T2-76DF9
Enterprise 2015 LTSB N 2F77B-TNFGY-69QQF-B8YKP-D69TJ
Enterprise 2016 LTSB DCPHK-NFMTC-H88MJ-PFHPY-QJ4BJ
Enterprise 2016 LTSB N QFFDN-GRT3P-VKWWX-X7T3R-8B639
windows 10 etkinleştirme

İhtiyacınız olan serialı bulduktan daha sonra cmd’ye yazdığımız kodun yanına serialımızı yapıştırıyoruz örneğin şu şekilde olmalı, “cscript slmgr.vbs /ipk QFFDN-GRT3P-VKWWX-X7T3R-8B639” tırnak içerisinde gösterdiğimiz şekilde.

Bu şekilde kodumuzu yazıp enter’a basıyoruz arından “cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc” bu kodu kopyalayıp yapıştırıyoruz ve yine enter’a basıyoruz. Daha sonra ise son olarak “cscript slmgr.vbs /ato” bu kodu yapıştırıp enterliyoruz. Ve burada windows 10 etkinleştirme işlemimiz bitmiş oluyor.

Anlattığımız şekilde kolaylıkla windows 10 için etkinleştirme işini halletmiş olmalısınız. Ancak başta da bahsettiğimiz üzere videolu anlatım isteyenler için bu konuda video çekmiş arkadaşlarımızdan birinin videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Windows 10 Etkinleştirme Programı 2024

https://www.youtube.com/watch?v=DDMF-OG-UI4
windows 10 etkinleştirme videolu analtım

Videolu anlatımla daha iyi anlayacağınızı düşünüyorsanız o şekilde, videoda da anlatıldığı gibi de windows 10 etkinleştirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Umarız yazımız ile etkinleştirme işlemini başarıyla ve kolaylıkla gerçekleştirebilmişsinizdir. Videolu ve yazılı anlatımla herkesin yapabileceği şekilde anlatmaya çalıştık ve sizlere sunmuş olduk.

Windows 10 Orjinal Yapma 2024

Windows 10 Orjinal Yapma 2022

Windows 10, şu anda 400 milyon kullanıcısıyla dünyanın en popüler işletim sistemi. Windows 10, 29 Temmuz 2015’te piyasaya sürüldü ve her şeyi hızlı ve kolay bir şekilde halletmek için bazı heyecan verici yeni özelliklerle birlikte geliyor.

Ürün veya dijital lisans Windows 10 çalıştırmalıdır. Windows 10’u açmaya hazır olduğunuzda masaüstüne gidin ve Ayarları Aç’a gidin. Ardından, Windows 10 temel öğelerinize erişmek için Temel özellikleri değiştir’i tıklayın. Windows 10 cihazınızda zaten yüklüyse, Windows 10 etkinleştirme açılır. Dijital Yetki (Windows 10 sürüm 1511’de Dijital Yetki olarak da adlandırılır), Windows 10’un ticari ürünlere erişim ihtiyacını ortadan kaldırmasının bir yoludur.

Windows 10 Etkinleştirme Programsız 2024

Kullanıcıların bir diğer sorduğu sık sorulardan biri windows 10 etkinleştirme programsız 2024 konusu. Program gibi şeyler kullanmak istemeyen kullanıcılar, programsız windows 10 etkinleştirmeyi araştırıyorlar. Hemen aşağıda sunacağımız listede, bilgisayarınız üzerinden bu yazıyı nasıl kaldıracağınızı madde madde anlatıyoruz. Böylelikle işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Öncelikle, denetim masasına gidin.
 • Sistem ve Güvenlik sekmesine gidin.
 • Eylem Merkezine gidin.
 • Bildirim ayarlarını değiştir’e gidin.
 • Kırmızı alan, Windows aktivasyonunu gösterir.
 • İşareti kaldırın ve kaydedin, ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın.

2021 yılında kullanıma sunulan Windows 11, 110 dile uyarlanmıştır. Microsoft tarafından geliştirmeler yapılmaya devam edilmektedir.

Microsoft

Windows 10 Pro Etkinleştirme 2024

Windows 10 pro etkinleştirme ücretsiz olarak nasıl açılır? Bu sorular, yakın zamanda piyasaya sürülen Windows 10 işletim sistemi nedeniyle birçok kullanıcı tarafından sorulmuştur. Sistem, bilgi teknolojisi dünyasına başarıyla giriyor ve günümüzün en popüler Windows 7 işletim sistemi için iyi bir eşleşme yaratıyor.

Genel olarak, kişisel görüşüme göre, yakında işletim sistemi şüphesiz Microsoft ürünlerinin bir dizi kullanıcısı haline gelecektir. Çünkü birçok yararlı, ilginç ve en önemlisi bilgisayarın çalışmasını kolaylaştıran özelliklere sahiptir. Prensip olarak, bu içeriği uzun süre yazabilirsiniz ve yeni ve ilginç bir şey öğrenmek istiyorsanız, Windows 10 bölümündeki makalemi okuyun.

Windows 10 Etkinleştirme Kodu Cmd Ücretsiz

Bu yazımda Windows 10’u ücretsiz olarak nasıl aktif edeceğimi tartışmak istiyorum. Göründüğü kadar garip, Windows 10’u etkinleştirmek en popüler olandan daha kolay hale geldi. şimdi yedi. Tabii ki, sistemi etkinleştirmek için cmd daha fazlasına ihtiyacımız var. KMSAuto Net isimli Windows 10 aktivatörü olan yazılım, linke tıklayarak programı indirin. Ardından program dosyasını açıp çalıştırıyoruz.

Windows 10 Orjinal mi Nasıl Anlarım?

Bu işlemi klavyenizde Windows + R tuşlarına basıp yazdığınızda çıkan komut istemi penceresine slmgr / xpr yazıp girdiğinizde bilgisayarınızda kalıcı olarak etkinleştirilmişse, işletim sisteminiz orijinaldir.

Windows 10’u Nasıl Etkinleştirebilirim?

Windows 10’un etkinleştirme durumunu kontrol etmek için Başlat düğmesini seçin, Ayarlar> Güncellemeler ve Güvenlik’i ve ardından Etkinleştirme’ye tıklayın.

Windows Etkinleştirildiğinde Ne Olur?

Windows’u etkinleştirdiğinizde, Windows’un yüklü olduğu bilgisayar (veya aygıt) ile belirli bir ürün anahtarı ilişkilendirilir. Bununla birlikte, yazılımın aynı kopyasını birden çok bilgisayarda etkinleştirmek için ürün anahtarının kullanılmasını engeller.

Araç açıldığında, sistemimizin etkinleştirmede sorun yaşadığını hemen bize bildirecektir, bu da düzeltme zamanının geldiği anlamına gelir. Önümüzde büyük bir “Etkinleştir” düğmesi görüyoruz, tıklamanız yeterli.

7 comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir