vodafone numara taşıma kampanyaları 2021

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2023

Vodafone numara taşıma kampanyaları 2023 senesinde de bizlerin karşısında. Numarasını taşımak isteyen çoğu kullanıcının, müşterinin kafasında numara taşımanın ne gibi avantajları olduğu sorusu beliriyor. Bu yazımızda sizlerle Vodafone numara taşıma kampanyaları nelermiş inceleyip, paylaşıyor olacağız. Numaramımızı taşımanın bizlere ne gibi avantajları, artıları olacak hepsini yazımızda sizlere sunuyoruz arkadaşlar. Haydi hep birlikte yazımızı okumaya devam edelim, bakalım Vodafone için numara taşımanın ne gibi avantajları mevcutmuş.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2023Kampanya Detayları:
Hediye Çarkı Garanti GBNumaranızı Vodafone’a taşıdığınızda aylık en az 5 GB hediye internet kazanıyorsunuz.
20 GB Bedava SizlerleEvet, Vodafone ilk ay numarasını taşıyan müşterilerine 20 GB interneti ücretsiz olarak sunuyor.
Sınırsız WP AvantajıVodefone’a numaranızı yeni taşıdıysanız sınırsız olarak Whatsapp görüşmelerinizi görüntülü, görüntüsüz ücretsiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
İndirimli Tarife KampanyasıVodafone’a geçişinizde ve de yeni hat alım işlemlerinizde indirimli tarifeleri tercih edebilirsiniz. Özellikle online başvurularınızda tüm indirimlere ek olarak 3 ay + %15 indirim sizleri bekliyor.
vodafone numara taşıma kampanyaları 2023

Bazı numara taşıma kampanyaları yukarıda sizlerleydi. Aşağıda ise listeler halinde daha detaylı olarak paket paket olan kampanyalardan ve içeriklerinden bahsedeceğiz.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Hakkında

vodafone numara taşıma kampanyaları 2022

Uyumlu Genç 4 Kampanyası ( Ücreti 24 TL ) : Bu kampanya ise ilk 3 ay boyunca yeni kullanıcılara özel olarak 24 TL’dir diğer aylar ise 28 TL olarak ücretlendirilmeye devam eder. 750 Dakika, 250 SMS, 2GB+2GB İnternet, her ay çarkta 10 GB ücretsiz internet avantajı gibi içerikler barındırır. Taahhütsüz fiyatı ise 48 TL’dir.

Uyumlu Bol Dakika Kampanyası ( Ücreti 25 TL ) : Bu paketin içeriği ise 1.500 Dakika, 250 SMS, 1 GB internet, her ay çarktan 5 GB internet gibi özellikler barındırmaktadır. Paketin tahhütsüz fiyatı 45 TL’dir. Dakika odaklı bir paket ihtiyacınız varsa bu avantajı değerlendirebilirsiniz.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Nedir?

Operatörün yeni müşterileri için sunduğu çeşitli kampanyalardır.

Fırsatları Nasıl Yakalarım?

Güncel bir şekilde takipte kalarak en yeni fırsatları yakalayabilirsiniz.

En Mantıklı Paket Hangisi?

İçeriği en ihtiyacınız olan paket, Vodafone numara taşıma kampanyaları 2023 için F/P oranı doğrultusunda sizin için en uygun olan paket olacaktır.

Yukarda ki gibi ve daha bir çok kampanyayı takip edebilir, sizlere en uygun olanı seçip taşıma işleminize karar verebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir paket ve kampanya seçmeniz sizin için en doğrusu olacaktır. Kullanmayacağınız internet ve sms işinize yaramaz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir