Valorant Bu Oyunu Oynamaya İznin Yok Hatası Çözümü

Valorant Bu Oyunu Oynamaya İznin Yok Hatası Çözümü

Merhaba, bu yazımızda valorant bu oyunu oynamaya iznin yok hatası çözümü konusundan bahsedeceğiz. Az sayıda insanın aldığı bir valorant hatası olsa da kesin çözümünü bu hatayı alanlar için vermek ve bahsetmek istedik bu konudan.

Bu Oyunu Oynamaya İznin Yok Çözümü Nedir ?

Valorant’ın sitesinden Launcher’ı indirdikten sonra var olan LOL hesabınızla oyuna giriş yapabilir ya da yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Oyuna giriş işlemi yaptıktan sonra çıkan ve özel izin gerektiren hata mesajının kesin çözümü için ya bir Youtuber ya da bir Twitch yayıncısı olmalısınız. Oyunu tanıtıp geniş kitlelere yayabileceğiniz bir topluluğa hitap ediyorsanız Riot Games size kıyak geçmektedir. Ancak ne Youtuber ne de Twitch yayıncısı değil iseniz yapacağınız şey yayın yapan kişilerden drop düşürmektir. Riot Games bazı yayıncılara bedava dağıtabilecekleri Key’ler verdi. Bu yayıncıları izleyerek siz de ücretsiz olarak kapalı beta sürümlü oyuna erişebilirsiniz. unlost, jahrein gibi yayıncıları takip ederek drop düşürebilirsiniz.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Valorant Gerekli Programı Kuramadık Hatası

Valorant bu oyunu oynamaya iznin yok hatası bu sebeplerden dolayı kaynaklanmaktadır arkadaşlar. İsminden de anlaşılabileceği gibi.

One comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir