Valorant Battle Pass (Savaş Bileti)

Valorant Battle Pass Nasıl Alınır?

Valorant Battle Pass‘i kesin olarak parayla alacaksınız diye bir şey yok. Çünkü ücretsiz kısımda da ödüller sunuluyor. Tabi yukarıda gördüklerimizin hepsi ücretli Battle Pass ödülleri.

Valorant Battle Pass’i 1.000 Valorant Puanı karşılığında satın alabiliyoruz. 500 Valorant puanı 26,99 ₺ iken, 1050 Valorant Puanı 54,99 ₺ fiyatında.

1020 Valorant Puanı alırsanız 30 Valorant Puanı da bonus olarak geliyor. Yani Battle Pass almak isterseniz 54,99 ₺ karşılığında 1050 Valorant Puanı almalısınız.

Battle Pass in karşılığına içler dışlar çarpımı ile bakılacak olursa 52,38 ₺ olarak görülüyor.


Valorant Battle Pass Ödülleri Neler?

Hemen ödüllerden bahsedelim, Valorant Battle Pass 2. Bölüm‘de kesinlikle almaya değer ödüller var. Genel olarak söyleyecek olursak bir çok silah skini, spreyler, oyuncu kartları, silaha takılabilen uğurlar ve 50. aşamada ise 2.Battle Pass sezonu için konunun başında görmüş olduğunuz bıçak sizleri bekliyor.

Ayrıca hatırlatmadan geçmeyelim, geriye dönük ödülleri de alabiliyorsunuz. Battle Pass’i satın almadan belli bir aşamaya gelmişseniz, Battle Pass’i satın alınca o aşamaya kadar ki ödüller hesabınıza tanımlanıyor. Ödüllerin birkaçına bakacak olursak;


Valorant Battle Pass Ne Zaman Bitiyor?

Valorant Battle Pass 2.Sezonu Ağustos ayı başlarında başladı ve RIOT Games in battle pass devam süreçleri konusundaki görüşü 2 ay kadar olduğundan Ekim ayı başlarında Battle Pass son bulacaktır.

İlginizi Çekebilir: Valorant Bedava Skin

One comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir