travazol krem fiyat 2021

Travazol Krem Fiyatı 2022 Reçetesiz

Özellikle mantar, egzama gibi sorunlar nedeniyle sıkça önerilen Travazol krem fiyatı 2022 senesi için reçetesiz ve reçeteli nedir? Ve aynı zamanda Travazol krem ne işe yarar? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu krem; özellikle egzama, kızarıklıklar, kaşıntılar ve ağrılı iltihablar gibi noktalarda kullanımı yaygın olan bir kremdir.

Yazımızın başında şunu da belirtme gereği duyuyoruz; Doktorunuzun tavsiyesi olmadan her madikal ürün de olduğu gibi bu ürünü de kullanmamalısınız. Laf olsun diye değil, içerisindeki bir maddeye alerjiniz olabilir veya daha başka sorunlar ortaya çıkabilir ve bunu bilemeyiz. Ayrıca eklemek gerekirse Travazol Krem’in uçuk benzeri hastalıklara iyi geldiği düşünülse ve böyle bir düşünce yaygın olsa da bu gibi virüse dayalı hastalıklara iyi gelmemektedir.

Travazol Krem Fiyatı 2022

Bahsi geçen kremi öncelikle mutlaka doktorunuzun tarifi şeklinde kullanmalısınız. Genel olarak ise travazol krem günde 2 defa olmak üzere kullanılmaktadır. Mantar hastalıkları tedavisinde önemli bir yere sahip olan ve çok büyük oranlarda başarılı sonuçlar veren bir kremdir. Ve de daha çok yaz mevsiminde insanların başına gelebilen pişik gibi durumları tedavi etmede de olumlu sonuçlar veren bir kremdir. Ancak ne olursa olsun medikal bir ürün olduğu unutulmamalı ve doktora danışılmalıdır.

travazol krem fiyatı 2022 reçetesiz

Travazol Krem Fiyatı Güncel

Travazol krem fiyatı 2022 yılı için şu an güncel olarak 29.61 TL‘dir. Bu fiyat satın almak istediğin yere, zamana ve bazı faktörlere göre olası şekilde değişkenlik tabii ki gösterebilir. Ancak ortalama olarak belirttiğimiz fiyata göre satın alabilirsiniz. İnternet üzerinde fiyatlar daha farklı, eczanelerde fiyatlar daha farklı olabilir. Yani satın aldığınız yere ve durumlara göre de farklılık gösterebileceğini unutmamalısınız.

Travazol krem derinizde var olan iltihabı durumları veya alerjik durumları da önlemeye ve gidermeye yardımcı olur. Bu gibi sebeplerden ortaya çıkmış olan kaşıntılar, sızlamalar, yanmaları da haliyle ortadan kaldırmaya yarayabilir. Ancak tekrar vurgulamak istiyoruz ki doktor tavsiyesi olmadan kafanıza göre bu tip tıbbi ürünleri kullanmamalısınız. Küçük bir sorunu ortadan kaldırmak isterken, ortaya daha büyük bir sorun çıkarma şansınız da var. Doktorunuz sizi kullanım konusunda detaylıca bilgilendirecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.