tiktok sandık hilesi 2022

Tiktok Sandık Hilesi 2024 (Güncel)

TikTok, son zamanlarda popüler hale gelen ve birçok özelliği bünyesinde barındıran bir sosyal medya uygulamasıdır. TikTok sandık hilesi 2024, son zamanlarda birçok kullanıcı tarafından sorulan bir konu. Bugün sizinle TikTok kasalarının açılması hakkında bildiğimiz her şeyi paylaşacağız.

Tiktok Sandık Hilesi 2024

TikTok, içinde sırlar barındıran ve sıklıkla kullanılan bir Sandık özelliğidir. Seçtiğiniz bir dizi madeni para ile kutuyu açabilirsiniz. Sandıkta öyle bir güzellik var ki en az 20 jeton değer, kutuyu canlı açarken belirlediğiniz kişi sayısına göre rastgele 20 jetonu seyirciye dağıtıyorsunuz. Bu dağıtım kişi başı 1-2 jeton olarak yapılmaktadır. 20 yerine 300-400 jeton seçerseniz, daha fazla jeton dağıtılacaktır. Kaç kişiye dağıtmak istediğinizi seçebilirsiniz.

Burada memenin son kullanma tarihi geçtiğinde memenin altında “AÇIK” yazan bir buton belirecektir. Oy sandığının bir kısmını eklemek için bu düğmeye basın.

Tiktok Sandık Hilesi Hakkında

TikTok kutularını açarken lykwollerin çeşitli hareketlerini veya danslarını yaparak coin miktarını ve olasılığını artırmak mümkün değildir. Ancak, kullanıcılar özel bir uygulama oluşturmuşlardır.

https://youtu.be/7MbigkxBZKg

Telefona Auto Clicker uygulamasını kurdular ve “aç” yazan kısma yerleştirdiler. Bu sayede süre dolduğunda vakit kaybetmeden bir düğmeye basarlar. Bunun jeton iniş şansınızı arttırdığı söyleniyor. Bu taktik dışında TikTok sandığını açmak için bilinen bir hile yok.

Tiktok sandık hilesi videolu anlatımda da görebileceğiniz üzere en güvenilir şekilde anlatıldığı üzere gerçekleştirebileceğiniz bir eylemdir. Kesinlikle zararlı ve 3.parti yazılımları cihazınıza indirmenizi tavsiye etmeyiz. Bu güvenliğiniz için tehlikeli olabilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir