tiktok keşfet engeli kaldırma 2022

Tiktok Keşfet Engeli Kaldırma 2024 (Güncel)

Bu konuda sorun yaşayanlar için tiktok keşfet engeli kaldırma 2024 konusundan bahsediyoruz. Tiktok aramasını engellemek, kullanıcıların bugün karşılaştığı en büyük sorunlardan biridir. Çünkü bir kez TikTok görme probleminiz olduğunda etkileşim büyük ölçüde azalır. Tespit limitleri TikTok algoritması tarafından belirlenir. Bu yüzden TikTok Discover’ın çökmesine neden olan kurallara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu yazımızda tiktok arama engelleme nasıl kaldırılır ve tik tok aramanın bloke olmasına neden olan kuralları öğreneceksiniz.


Tiktok keşfinin engellenip engellenmediğini kontrol etmenin birkaç yolu vardır. Sonuçlarda bir sorun olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki sebepleri göz önünde bulundurmalısınız. Tiktok arama bloğum olup olmadığını nasıl anlarım diyorsanız okumaya devam edin.

Tiktok Keşfet Engeli Nasıl Anlarım?

Tiktok video izlemeyi seven ve sevmeyen çok az kişi vardır. Keşfet hashtag’leri çalışmıyor.
Gönderdiğiniz videolar küfürlü ve saldırgan.
Videonun görünürlüğü büyük ölçüde azaldı.
Tiktok abone sayısı azaldı.
Hesabınız yukarıda listelenen öğelerden birden fazlasını içeriyorsa, engellenmiş olabilirsiniz. Tiktok blok zincirinin keşfi nasıl anlaşılır? Artık sorularınızı yanıtladığınıza göre, kuralları ve bunların kilidini açmak için ne yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Tiktok hakkında daha fazla bilgi edinmek için cümleleri okumaya devam edin.

Tiktok Keşfet kilidi ve engeli nasıl açılır? Sorunuza bir çözüm bulmak için iyi bir konumdasınız. Tiktok keşfini açmak için verilen adımları izleyin.

Bir TikTok keşif engeli yapan nedir?
TikTok keşif engellemesinin neden engellenemez hale geldiğini öğrenin. Tiktok keşfini engelleme nedenleri;

Tiktok içeriğinde şiddet.
Seviyeler veya +18 puan oluşturun. Video açıklamasında kabalık, küfür ve taciz gibi konuları araştırın.
Siyasi içeriğin geliştirilmesi.
Dövüş ve kavga videolarını paylaşmak.
Aynı videoları düzenli olarak Tiktok’ta yayınlıyoruz. Tiktok filminiz büyük eleştiriler aldı.
TikTok’ta engellenmemek için yukarıdaki talimatlara dikkat etmelisiniz. Tiktok algoritması çok hassastır. Oluşturduğunuz tüm noktaları analiz eder ve buna göre araştırma problemine karar verir. Bu Tiktok kurallarına uymadığınız sürece engelleme devam edecek. Dikkatlice dinlerseniz, görünen blok bir süre sonra kaldırılacaktır. TikTok keşif engelleyiciyi kısa sürede kaldırmak için aşağıdaki ayarları yapılandırmanız gerekir.

TikTok Keşfet nasıl açılır?

https://www.youtube.com/watch?v=UgcI4KgkwgM


TikTok keşfi için blok açmak isteyen kullanıcıların buna dikkat etmesi gerekiyor. Tiktok keşif bariyerini açmak için bazı kuralları ve tik tok algoritmasını bilmeniz gerekiyor. Block Tiktok soruşturmaları genellikle kanun ihlallerinden kaynaklanmaktadır. Tiktok keşif bloğunu nasıl açacağınızı öğrenin; Tiktok Arama Bloğu yapan nedir? Sorularınızın cevaplarını bilmeniz gerekiyor.

Tiktok’ta Keşfet engeli nasıl kaldırılır?
Tiktok’un engelini kaldırmak için bir çözüm arıyorsanız, işte buradasınız. Tiktok keşfinizin etkilendiğini düşünüyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek keşfinizi temizleyebilirsiniz. Bu konumuz da işinize yarayabilir, tiktok keşfet saatleri 2024

TikTok uygulamasına gidin.
Sağ alttaki ‘Ben’e tıklayın.
Sağ taraftaki ‘3 noktaya’ tıklayın.
‘Destek’ bölümünde, ‘Sorun bildir’i tıklayın. Açılan sayfanın sağ tarafında bulunan ikona tıklayın.
Destek olarak “Tiktok arama bloğum var, silmek istiyorum” şeklinde yazın.
Tiktok arama bloğu nasıl kaldırılır? Endişelenme. Tiktok’ta aramayı kolayca kaldırabilirsiniz. Tiktok keşfinin kilidini açmanın bir başka yolu da favori Tiktok paketlerini satın almaktır. Paket satın alarak kontrol edebilirsiniz.

Tiktok Keşfet Engeli Ne Zaman Kalkar?

Tiktok’un kısıtlamaları görmesini beklemenin zamanı geldi. TikTok algoritmasını takip etmeyen profiller, ortalama 7 günlük arama bloklarından etkilenir. Tiktok aramanızı engelleyen kurallara uymazsanız bu gecikme 21 güne kadar uzayabilir. Bir Tiktok araması tarafından engellendikten sonra, kurallar tarafından engelleneceksiniz.

İlk TikTok keşif bloğu için: 7 gün
İkinci ihbar: 12 gün

  1. görüş için 15 gün
  2. sınıf: 18 gün
  3. sınıf: 21 gün

Tiktok arama bloğu ne kadar sürer? Sorunuzun en net cevabı 7 gündür. Keşif Bariyeri hakkında bir şeyler yapmaya devam ederseniz, 3 haftaya kadar sürecek. Ancak 5 uyarıdan sonra aramaları engellemeye devam ederseniz TikTok numaranız kalıcı olarak kilitlenecektir. Tiktok keşif bloğunu kaldırma sürecini takip etmek ve keşif bloğunun sebebini takip etmek önemlidir.

Tiktok keşfet engeli kaldırma 2024 konumuzda detaylıca bilgiler vermeye çalıştık. Umarız işinize yaramıştır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir