pubg mobile ban kaldırma

PUBG Mobile Ban Kaldırma 2023

Herkese merhabalar, uzun bir sürenin ardından pubg mobile ban kaldırma 2023 başlıklı yazımızla tekrar sizlerin karşısındayız. Bildiğiniz üzere özellikle online oyunların ban sistemlerinde her ne kadar haklı banlar atılsa da sebepsiz yere ban uyarısı alan, 3 ay 10 yıl ban yiyen arkadaşlar da mevcut. Bunlardan düzenli şikayet alınıyor ve şikayetleri değerlendiriliyor. Pubg Mobile, her geçen gün güvenlik sistemini geliştiriyor.

Pubg Mobile Ban Kaldırma 2023

pubg mobile ban kaldırma

Haksız veya haklı olarak “güvenlik uyarısı” adı altında ban engeliyle karşılaşan arkadaşların aradaki farkı anlaması gerekiyor. Bu uyarı direkt ban yediğiniz manasında olmayabiliyor, config düzenlemeleri sonucunda da bu hatayı alıyor olabilirsiniz. Pubg ayarlarında düzenlemeler yapmak ve bu gibi dosyalarda ayarlarda değişikliğe gitmek gibi durumlar insanları güvenlik uyarılarıyla karşılaştırabiliyor. Bu da direkt ban yediniz anlamında değil, ban yiyebileceğiniz anlamında daha spesifik bir uyarı gibi karşınıza çıkmış oluyor aslında.

Pubg Mobile Ban Kaldırma Hilesi

Ekstra olarak, oyun içerisinde oyuncuların sizleri fazlasıyla reportlaması sonucunda da bu tip hatalarla ve uyarılarla karşılaşabiliyorsunuz. Ban uyarıları, direkt ban yemek, güvenlik uyarıları, kullanıcı şartları ihlali gibi bildirimlerle bunları görebilirsiniz. Ancak, direkt ban yediyseniz ve hile kullanıyorsanız ban kaldırma adı altında sizleri yanıltıcı amaçlı üretilmiş şeylere güvenmemenizi tavsiye ederiz. Tabii ban adı altında pubg’de güvenlik uyarısı benzeri durumlarda karşılaşıyorsanız, yukarda bahsettiğimiz durumları gözden geçirebilirsiniz.

Pubg Kullanıcı Sözleşmesi Ban Nedenleri

Gelelim diğer ban yemiş olabilme ve ban yemenize neden olabilecek kesin nedenlere.

  • Küfür, hakaret, şiddet söylemi ve benzeri hareketler.
  • Kişilerin-kurumların haklarını ihlal eden kullanıcı adları.
  • Birden fazla hesap açmak.
  • Oyun içerisinde herhangi bir dosya vb. dağıtmaya çalışmak.
  • Herhangi bir üçüncü şahıstan para veya başka menfaatler veya tazminat karşılığında ilan vermek (siz veya başka biri tarafından yazılmış olsun)
  • Rakip bir oyun veya şirket reklamı yapmak.
  • Bunlara benzer nedenler de ekstra olarak ban sebebiniz olabilir.
  • Daha fazla ve daha detaylı olabilecek nedenlere pubg resmi kullanıcı sözleşmesinden ulaşabilirsiniz.

One comment

  1. Abi ben telefonumda pugb mobile oynarken ban yedim 2 yildir ugrasiyorum acamadim video cekip youtubeye atim sana zahmet bi baksana abi varmi bir caresi neyse ucreti veririm saygilar

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir