metin2 yang kasma

Metin2 Para Kasma Taktikleri, Yolları, Yöntemleri 2024

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda metin2 para kasma taktikleri 2024, yolları, yöntemleri, metin2 tr pvp için yang kasma yollarından bahsedeceğiz. Bildiğiniz üzere metin2 giderek genişleyen bir oyun. Yani oyuna çok hızlı güncellemeler geldiğinden dolayı sürekli yeni para kasma yolları çıkıyor aslında. Tabii 2.köyde metin kesmenin tadı farklıydı eskiden.. neyse bunlara hiç başlamayalım şimdi. Hadi hızlıca konumuza geçelim.

Metin2 Para Kasma 2024

metin2 para kasma 2021
metin2 yang kasma 2024

Metin Kesimi ile Para Kasmak
Düşen ve size ait olan beceri kitaplarını ayırmayı unutmadan, oyuna başlamanızın ardından bir süre boyunca, sadece metin kesmeye odaklanın. Düşen kitaplardan işinize yarayan beceri kitaplarını saklayıp, diğerlerini satabilirsiniz. Bu şekilde yaptığınızda, satıştan kazandığınız parayla yeniden oyuna yatırım yaparak hem daha güçlü ilerleyebilir, hem daha fazla para kasma fırsatı kazanabilirsiniz.

Paraların Stoklama Yolları
Size güzel bir öneri olarak, yan bir hesap açarak o hesabı Pazar hesabı olarak kullanmanızı önerebilirim. Bu sayede metinden düşüreceğiniz değerli eşyaların satışını, daima yan Pazar hesabıyla güncel tutabilirsiniz. Satışlarınızı yaptıktan sonra, paranızı gereksiz harcamalar yapmak yerine stoklayın. Mümkün olduğu kadar +50 level üzerinde eşyalar alarak, sonraki seviyeler için karakterinizi daha sağlıklı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Şeytan Kalesi Yang Yöntemi
Yang kasma taktikleri arasında bahsedebileceğimiz bir diğer yöntem ise, şeytan kulesidir. Şayet kuleye çıkacak bir grup bulmanız halinde, bunu önemli bir avantaja çevirmeye çalışın. Demirci katına çıkıp, eşyaları basarak avantaj sağlayın. Geçişten önce oldukça ucuz olan ancak geçişin ardından para kazanabileceğiniz ihtimali yüksek olan itemleri seçerek, daha fazla kazanın. Örnek vermek gerekirse, siyah çelik altıncı level öncesi ucuz, ancak 7 den sonra yapması daha zor ve farklı itemler istediği için daha pahalıdır.

Event Takip Ederek Kasılma – Event Çarları
Oyun içerisinde bulunan eventleri kaçırmamak, daha fazla yang elde etmenizi sağlayacaktır. Bu şekilde yang kazanırken de, harcayacağınız emekte daha az olacaktır. Özellikle ödülleri artırılan ve sıklıkla tekrarlanan etkinlikleri kaçırmamak adına, bunun takibini düzenli bir şekilde yapın.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir