Knight Online Para Kasma Yöntemleri, Slotları

Bu yazımızda knight online para kasma slotları 2023, yöntemleri gibi konulara değiniyoruz arkadaşlar. Knight online da nasıl gb kasarsınız para kasarsınız bunları detaylıca anlatıyor olacağız. Böylelikle en verimli şekilde farmınızı yapmanıza yardımcı olacağız.

Knight Online Para için Ticaret Yapın

Oyun içerisinde para kazanmanın en garanti ve zahmetsiz yolu ticarettir. Her bütçe ile ticaret yapılabilir. Ticaret için belli başlı bir sermayeniz olması gerekir. Ne kadar sermayeniz varsa alıp satacağınız itemler ve dolayısı ile size bırakacağı kar marjı daha yüksek olacaktır. Zaman kaybetmeden seri ticaret yapmak istiyorsanız biraz nakit para yatırıp gold bar alabilirsiniz. Eğer para yatırmak istemiyorsanız sermaye kazanana dek farm yapabilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Knight Online Hile

Düşük bütçe için para kasma

Bütçeniz düşük ise Kırmızı,Yeşil veya Mavi Kutu fragment taşları alım satımı yapabilirsiniz.
Bus ve Bes Scrollarından alım satım yapabilirsiniz. Rpr kağıdı ve Abeys Gem alıp satabilirsiniz.
+1 Rapor Shard İron İmpact İron Bow gibi itemleri alıp satabilirsiniz.
Chitin veya Fplerden alıp satabilirsiniz.
İtemleri Buy pazar kurarak alın yeterince aldığınızda Sell pazara geçin. Çift Bilgisayar gibi bi avantajınız var ise aynı anda alım satım yapabilirsiniz.

Orta bütçe için:

Old takılardan Rol Roc gibi takıları alıp satabilirsiniz. +7 Shel Chitin gibi itemleri alıp satabilirsiniz. +1 Krowaz parçalarını veya +0 Uniq itemleri HellBreaker Sherion vb. alıp satabilirsiniz.

Yüksek bütçe için para kasma

Iron Set ve Dragon Shell set ve Krowaz itemleri üst seviyede en seri alıp satılan itemlerdir. Buna ek olarak +8 +9 chitin veya shell gibi itemler yada silahlarda kovalayabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gerekenler:

Ticaret biraz borsa gibidir oynadığınız serverda her gün gb nin ne kadar olduğunu kontrol edin. Gb piyasası düşerse bilin ki oyun içi itemlerin fiyatı artacaktır. Gb fiyatı çıkar ise oyundaki piyasada biraz düşüş olabilir. Bunu göz önünde bulunarak stok tutun. Ek olarak aldığınız itemlerden zarar etmemek için iyi araştırın. Seri giden itemleri alıp elinizde sürekli sıcak para tutun.

Farm Yapın

Farm yapmak oyundaki canavarlardan keserek çıkan kutulardaki paraları ve itemleri toplamaktan ibarettir. Farm slotlarının dropları düşürüldüğü için eskisi kadar karlı bir olay değildir. Ek olarak klavye başında durmak istemiyorsanız pek uygun değil Genie alırsanızda pahalıya gelmekte ve yaptığınız varmdan çok az para bırakmaktadır. Ama oto kutu almanız şart diyebilirim.

Farm yapmak için hangi karakter daha iyi

Arkadaşlar farm yapmak için Archer,Warrior ve Int priler oldukça iyidirler. Magelerde yerine göre iyidir.

Int Pri ile farm mı olur dediğinizi duyar gibiyim. +72 level 72 atack skili açık bir int priest. Full int stat verdiğinde intten atağıda artıyor. Bir eline Holy animor Smite Hammer Stone Splitter gibi alabildiği en yüksek atacklı itemi alıyor. Diğer eline duruma göre ya kalkan takıyor yada mp recovery item alıyor. Kalkan takılan ele alınan item atağa etki etmiyor bunu unutmayın. Ama bonusu etkin oluyor. Holy animor ile beraber bir mp rec silah alırsanız. her vurduğunuz damageden %20 mana kazanırsınız. Bütçe varsa ana item olarak krowaz atack itemi alın. Silahlar rpr edilmeyip patlasa dahi güzel hasar çıkartabiliyor. Kendi kendine heal ve buf atıyor manada harcamayınca maliyet en aza düşüyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir