lords mobile promosyon kodu

Lords Mobile Promosyon Kodları 2022 Ocak

Merhabalar, bu yazımızda lords mobile promosyon kodu 2022, lords mobile promosyon kodları 2022 ocak ayı ve devamı için güncel olarak sizlerle. Konumuzda ekstra olarak youtube’dan bir arkadaşımızın lords mobile promosyon kodu videosu da olacaktır. Videolu anlatım ile de Lords Mobile Kod kullanımı konusunda, detaylı ve uygulamalı bilgileri görebilirsiniz.

Lords Mobile Promosyon Kodu Nedir?

Ücretsiz olarak bu oyunda çeşitli eşyalar, itemler kazanmanıza yarayan kodlardır. Çoğu kullanıcı için, oyunda rakiplerinin önüne geçmek için kullanılan en önemli etkenlerden biridir diyebiliriz. Sizler de düzenli bir Lords Mobile oyuncusu iseniz, bu kodlar sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Kazandığınız eşyalar, ayrıcalıklar rakiplerinizi ve düşmanlarınızı sizin gerinizde bırakarak öne çıkmanıza fayda sağlayacak, yardımcı olacaktır.

Lords Mobile Promosyon Kodu 2022 Anlatımlı

Lords Mobile için ücretsiz, bedava promosyon kodları arıyorsanız yukardaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar. Özellikle lords mobile oyuncusu iseniz videoyu seveceğinizi düşünüyorum. Ayrıca aşağıda lords mobile promosyon kodu için sizlere bir link vereceğim. O linke gidebilirsiniz. Ya da aşağıdan yazımıza yorum atarak kod talebinde bulunabilirsiniz.

Lords Mobile Promosyon Kodları Hakkında Link: BURAYA TIKLAYINIZ

lords mobile promosyon kodları 2022 ocak

Lords Mobile Promosyon Kodu Nereye Yazılır?

  1. Kod Kullanım Anlatımı

    Kodunuzu eğer mümkünse en yakın sürede kullanmayı her vakit hatırlamanız lazım. Çünkü kodların zamanlarının ne zaman biteceğini maalesef bilemeyiz. Lords Mobile Redeem Code’u anlamak fazlaca basittir. Kodu kullanmak istiyorsanız tek yapmanız ihtiyaç duyulan https://lordsmobile.Igg.Com/gifts/ adresine gitmek ve ardından Igg kimliğinizi yada kullandığınız oyuncu adını ve ek olarak arzu ettiğiniz hediye kodunu girmek. Rehinden kurtarmak. Listede yukarıda belirtilen kodları seçebilirsiniz. Şimdi, kullan düğmesine ve arkasından gönderme koduna basın. Ardından hediyeleriniz hesabınıza gelecektir..

Yukarıda verdiğimiz link ile lords mobile promosyon kodları hakkında bilgi alabilirsiniz arkadaşlar. Üstte ki videoyu izleyerek de biraz daha fazla bilgi sahibi olabileceğinizi düşünüyoruz. Lords mobile promosyon kodu nasıl yazılır, nereye yazılır gibi soruların cevaplarını bilmiyorsanız paylaştığımız kısa video kesinlikle size yardımcı olacaktır. Ardından ise verdiğimiz linke “buraya tıklayınız” yazısına basarak gidebilirsiniz.

5 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir