instagram dondurma 2021 linki

Instagram Dondurma 2024 Linki (Güncel)

Instagram hesaplarınızı bir süreliğine dondurmaya, kapatmaya karar verdiyseniz instagram hesabınızı nasıl donduracağınızı merak etmiş olabilirsiniz. Instagram dondurma 2024 linki güncel olarak yazımızda sizlerle olacak, ayrıca nasıl instagram hesabınızı stabil bir şekilde donduracağınızı da bilgisi olmayan kişiler için anlatacağız. Konumuzda, instagram dondurma 2024 konusunda çok daha detaylı bilgiler de yer alıyor olacak. Hesabımızı nasıl dondururuz? Nasıl açarız? Ne zaman tekrar açabiliriz? Gibi bir çok sorunun cevabı yazımızın içerisinde, sizlerle olacak. Hadi hep birlikte Instagram hesabımızı nasıl dondurabileceğimize göz atalım.

Instagram Hesap Dondurma 2024 Linki

instagram hesap dondurma linki 2022

Instagram hesabınızı dondurmadan önce, bilmeniz gereken bazı belli başlı konular mevcut. Bunlardan bir tanesi, hesabınızı sürekli dondurup dondurup açamayacağınız. Hesabınızı dondurmanızın ardından, belli bir süre hesabınızın donma işlemlerinin tamamlanmasını beklemeniz gerekecek. Instagram hesabınızı her hafta belli sayıda dondurabilirsiniz, açmak için ise kapanış işlemlerinin bitmiş ve açılması için hazır hale gelmiş olması gerekir. Bu hata ile instagram hesabınızı direkt dondurduktan sonra açmaya çalışırsanız karşılaşırsınız. Instagram, size bir süre beklemeniz gerektiği yönünde bir hata uyarısı verir. Tüm bu gibi etkenleri göz önünde bulundurarak, hesabınızı dondurduktan sonra direkt açamayacağınızı bilerek hesabınızı dondurmanızda fayda var.

Peki Instagram Hesabımı Nasıl Dondururum?

  • Öncelikle, bu işlem için Instagram uygulamasına değil web sitesine yani instagram.com adresine giriş yapmalısınız.
  • Giriş yapmanızın ardından profilinize gelip, isminizin yanında yazan “Profili Düzenle” butonuna tıklayınız.
  • Daha sonra, açılan sayfada en alt sağ kısımda “Hesabımı Geçici Olarak Kapat” yazısı göreceksiniz.
  • Bu yazıya tıklayarak, hesabınızı dondurma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.
  • Hesabımızı geçici olarak dondurmak işe bu kadar kolaydı.
  • Bu yazımız da ilginizi çekebilir, tıklayabilirsiniz: Instagram Takipçi Hilesi 2023
https://youtu.be/48BKXAHi6Do
instagram dondurma

Instagram Hesap Dondurma Linki 2024 Nedir?

Yukarda bahsettiğimiz adımları uygulamak yerine, direkt instagram hesap dondurma linkini isteyen arkadaşlar için link: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/ budur. Linke giriş yaptığınızda hesap dondurma ekranı, hemen aşağıdaki gibi karşınızda olacaktır.

instagram dondurma 2022

Instagram Hesabımı Dondurdum, Ne Zaman Açabilirim?

Dondurduğunuz hesapları geri açmak için, bir süre beklemeniz gerekmektedir. Bu süre bazen 12 saat olurken bazen 1-2 günü bulabiliyor. Net bir saat ve gün veremeyiz ancak belli bir süre beklemeniz gerekeceğini bilmelisiniz.

Instagram Dondurma 2024 Sınırı Var mı?

Bu sorumuzun cevabı ise, evet. Her hafta belli bir sınırda hesabınızı dondurabilirsiniz. Örneğin, her gün hesabınızı dondurup geri aç yapamazsınız. Tekrar dondurmaya çalıştığınızda Instagram tarafından bir hata mesajıyla karşılaşacaksınız.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir