facebook esk sürüme geçme, eski görünüm yapma 2021

Facebook Eski Haline Getirme, Eski Görünüm Yapma 2023

Facebook her geçen gün gelen güncellemelerle bir çok insanın hoşuna gitmemeye başladı. İnsanlar da facebook eski haline getirme 2023 , facebook eski görünüm yapma 2023 gibi aramalar yapmaya başladılar. Bu konumuzda sizlerle facebook eski sürüme geçme nasıl yapılır detaylıca anlatımını yapmaya çalışacağız. İnsanların çoğu gelen güncellemeleri hiç beğenmeyip, yeni tasarımlara alışamayıp eski haline getirmek istemekteler. Bunu nasıl yaparız? hadi hep birlikte bakalım. Ayrıca sadece yazılı olarak değil, konumuzda videolu anlatım isteyen arkadaşlarımız için videol anlatım da yer alacaktır hemen aşağıda.

Facebook Eski Haline Nasıl Getirilir?

Bazı arkadaşlar için facebook eski haline getirme kolayca yapılabilmektedir. Hesabımızın hemen ayarlar bölümüne girmeden yani ayarlar sekmesi vs. seçeneklerin açıldığı yerde “Klasik Facebook’a Geçiş Yap” seçeneğini Facebook eski sürüme geçmek isteyenler için koymuştur. Ancak nedense bazı arkadaşlarda bu seçeneğin, tercihin olmadığını görüyoruz garip bir şekilde. Bu durumda eklenti yardımıyla facebook eski görünüm yapma işlemini gerçekleştirebiliriz. Onu da sizler için videolu olarak hemen aşağıda sunuyoruz. Ancak öncelikle şu seçenek sizde var mı kontrol edin eğer varsa direkt eski sürüme geçersiniz ancak yoksa aşağıda paylaştığımız videolu anlatıma göz atın.

facebook eski haline getirme, eski görünüm yapma 2023

Yukarda ki resim de var olan Klasik Facebook’a Geçiş Yap tercihi sizin hesabınızda da aktif olarak mevcut ise tıklayarak anında hesabınızı eski sürüme döndürebilirsiniz. Ancak yoksa sizler için eklenti yardımıyla nasıl eski sürüme geçiş yapacaksınız bunun için videolu anlatım paylaşıyoruz.

Teknoloji Doktoru’nun güzel ve detaylı anlatımı ile facebook eski haline getirme işlemini hesabınızda eski sürüme geçiş tercihi olmaması haline bu şekilde de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hepimizin malumu olduğu üzere Facebook aynı zamanda Instagram ve Whatsapp gibi uygulamaların da sahibi ve güncelleme konusunda oldukça hızlı davranıyorlar. İnsanların olumsuz tepkilerine rağmen yaptıkları belli güncellemeleri geri almıyorlar ve yapacaklarını yapıyorlar. Sadece Facebook değil aynı zamanda Instagram için de bir çok radikal güncellemeler geldi son zamanlarda. Ve gelen tepkilere rağmen bir güncelleme, geri dönüş, farklı bir opsiyon sön konusu değil.

2 comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir