cs go konsol açılmıyor sorunu 2020

CS GO Rate Ayarları 2023 Yeni

Merhabalar, Blogamca.com’a hoşgeldiniz. Bu yazımızda cs go rate ayarları 2023 önemlerinden ve genel olarak cs go için rate ayarları nedir, nasıl yapılır kullanmanın ne gibi şeylere yaradığından, bizlere oyun içerisinde sağladığı faydalardan bahsedeceğiz. Yapmanız gereken cs go rate ayarları komutlarını sizlere vereceğiz.

CS GO Rate Ayarları 2023 Ne İşe Yarar

Bu ayarlar ile oyundan aldığınız performansı, verimi kullanmış olduğunuz cihazınız ile dengeleyebilirsiniz. Ve aldığınız verim genel olarak oldukça artacaktır. Bu ne işe yarar ? demeniz normal ama bu sayede oyun içerisinde yaşadığınız kopuklukları, donuklukları yok edebilirsiniz. Bu açıdan kesinlikle rate ayarları yapılmalıdır diyebiliriz. Bilinen e-sporcular da rate ayarlarını yapar.

cs go rate ayarları nasıl yapılır

CS GO Rate Ayarları Nasıl Yapılır? Yazılı Anlatım

Evet, cs go rate ayarları yapımı oldukça kolaydır. Hemen alt tarafta size verdiğimiz komutları oyun içerisinde konsola sırasıyla yazarak cs go rate ayarları aktif edebilirsiniz.

  • rate 786432
  • cl_interp_ratio 

Yukarda verdiğimiz komutları oyun içinde konsolu açarak sırasıyla uygulayınız. CS GO Rate Ayarları konumuz bu şekilde idi.

Ayrıca cs go başlatma seçenekleri konumuz da işinize yarayabilir.

Yeni cs go konularında görüşmek üzere !

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir