c2 anlık hilesi

C2 Anlık Hilesi 2021 (Connected2.me)

C2 Anlık Hilesi 2021 güncel konumuza hoşgeldiniz. BlogAmca olarak sizlere bu yazıda conntected2.me için anlık hilesi sunup anlatımını yapıyor olacağız. C2, son zamanların en gözde uygulamalarından biri olmayı başardı. Özellikle geçmiş yıllarda bir dönem için aşırı bir popülerliğe sahip olan bu uygulama, hala belli bir kitleye ve kullanıcıya sahip. İnsanların da, anlık hilesi ve buna benzer aramaları haliyle olmaya devam ediyor.

C2 Anlık Hilesi Nasıl Yapılır?

C2 Kullanan arkadaşların bileceği gibi bazen bazı durumlar için c2 anlık hilesi gibi şeylere ihtiyacımız olabiliyor bu gibi uygulamalarda. Bildiğiniz gibi c2 de fotoyu galeriden atarsanız yanda galeri yazıyor falan.. Size vereceğimiz c2 hileli apk ile anlık hilesi ni kolayca yapabileceksiniz, basit bir olay. Link, hemen aşağıda sizlerle olacaktır.

C2 Anlık Hilesi Hile Apk Link: Buraya Tıklayınız ( Hile Güncel 1 Ocak 2021 )

c2 anlık hilesi 2021 güncel

Öncelikle orijinal c2 uygulamanızı silin, daha sonra yukarda verdiğimiz c2 anlık hilesi linki indirip kurun. Ardından uygulamamıza giriş yapalım. Bundan sonra connected2.me üzerinden attığınız her fotoğraf anlık olarak gidecektir. C2 Uygulaması ile çeşitli insanlar ila tanışabilir, sohbet muhabbet edebilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. İlk çıktığından bu yana çıkış, iniş dönemleri yaşasa bile hala ilişkiler veya birileriyle konuşmak, sohbet edebilmek için en kullanılabilir alanlardan biri diyebiliriz.

Özellikle 2015, 2016, 2017 gibi yıllarda aşırı kullanılan bir uygulama olan ve bir zamanlar herkesin instagram biyografisine koyduğu Connected2.me için, bilgilendirmemiz bu şekildeydi. Belki de yakın bir tarihte ne kadar zor bir ihtimal de olsa tekrar patlama yapabilir.

42 comments

  1. Çalışmıyor sandım indirdim kurdum c2 yi sildim galeri yazıyordu hala bida tamamen silip burdan indirdim yazmıyor artık eyvallah

  2. herkese hayırlı geceler arkadaşlar bu c2 hilesini daha önce kullanıyordum sorunsuz çalışıyordu ama artık çalışmıyor google drivera çalışan hileli apk yedeğini bile almıştım driverda aldığım yedek c2 hileli apk bile artık çalışmıyor bu site yada başka sitelerde indirdiklerimde çalışmıyor hepsinde galeri yazıyor anlamadığım driverdaki hileli apk dosyası nasıl bozuldu yada kullandığım telefonların sürümleri yüksek oldu için mi anlık yazmıyor yok mu yardımcı olabilecek biri isteyene eski apk dosyasınıda gönderebilirim

  3. Apk’yı kurdum anlık hilesi çalışmıyor. başka bir çözüm bilen varsa lütfen yazsın. teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir